Jump to content



διακοπες στη μαγνησια. που???


tolis861416003225

Recommended Posts

λεμε να παμε οικογεννιακα λιγες μερουλες. αλλα εγω ειμαι 22 και ο αδερφος μου 17 οποτε εκτος της καλης θαλασσας θα θελαμμε να εχει καφερτεριες, μπαρακια κλπ για να βγαινουμε τα βραδια καθως και φυσικα παιδια και κοπελες της ηλικιας μας... οποτε καθε προταση δεκτη!! ευχαριστω!:)

Link to comment
Share on other sites

Κοπέλες της ηλικίας σας =γκόμενες δλδ; Και το λες αυτό διακοπές;

Τεσπα...τράβα Χαλκιδική και άσε βόλους και αλμυρούς. Μόνο να τρώνε ξέρουν εκεί........

σιγα ρε.. πως το λες ετσι... δλδ τι να παω και να βλεπω χοντρες μαναδες με τα παιδακια τους να κλενε? ναι θελω να παω για μπανακι και να εχει γυρο γκομενιτσες. ειναι κακο αυτο? ελεος.:getlost:

Link to comment
Share on other sites

Κοπέλες της ηλικίας σας =γκόμενες δλδ; Και το λες αυτό διακοπές;

Τεσπα...τράβα Χαλκιδική και άσε βόλους και αλμυρούς. Μόνο να τρώνε ξέρουν εκεί........

Δικιο εχει ο ανθρωπος ρε παιδια..:whistling

Το παιδι δεν ζητησε διακοπες στον Bολο ή στον Αλμυρο (WTF?)...στο πηλιο ζητησε να παει.

Θα στο πω στεγνα Τολη γιατι εχω μεγαλωσει εδω...και τα εχω γυρισει ολα..

Το πηλιο εχει προσβασεις σε 2 θαλασσες.Παγασητικο και αιγαιο.

Αν πας σε αυτες του παγασητικου θα βρεις κατα 80% γεροντια,και οικογενειες με παιδια.

Αν πας σε αυτες του αγιαιου θα φας καλα αλλα και παλι μια απο τα ιδια. Οι επιλογες της νεολεας ειναι λιγες..(Αι γιαννης ,παπα νερο κτλ) που εχει χωρο για καμπινγκ.

Συνηθως η νεολαια ειναι αφυσσο οπου ειναι κοντα στον βολο..αλλα δεν αξιζει να πας να κανεις διακοπες αν δεν εχεις σπιτι.

---------------

Οπα δοκαρι δικο μου...Νομιζα ελεγε διακοπες στο πηλιο γαρ..(forgive me)

.-

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν πηγαίνεις Βόλο και με ένα αμάξι μπορείς σε μισή ώρα να κάνεις μπάνιο πίσω από το Πήλιο στο Αιγαίο (μαγευτικά τοπία)και σε 2 λεπτά στον Παγασητικό που μαζεύονται τα πιπινάκια...Όσο για μπαράκια club και τέτοια τα Πευκάκια είναι 5 λεπτά από την πόλη και δίπλά στην θάλασσα.Από εκεί μόνο ο Τόκος λείπει...

Link to comment
Share on other sites

σιγα ρε.. πως το λες ετσι... δλδ τι να παω και να βλεπω χοντρες μαναδες με τα παιδακια τους να κλενε? ναι θελω να παω για μπανακι και να εχει γυρο γκομενιτσες. ειναι κακο αυτο? ελεος.:getlost:

Εννοώ ότι όλο το χρόνο μωρέ γκόμενες κυνηγάμε....Και συνήθως το κυνήγι των κολασμένων νυμφιδίων στιγματίζει τις διακοπές αρνητικά.... :( κοινώς πολλά "slots" τριγύρω μας.....στην "mobo" μας κανένα...

ΔΙακοπές θα πει να σταματήσεις να κάνεις, ότι κάνεις όλο το χειμώνα. Να πας σε μια παραλία και να σηκωθείς την μέρα που τελειώνουν οι διακοπές...και να μην σε ενδιαφέρει ούτε η γκαρσόνα β', ούτε αν θα φας καμιά αλλοδαπή, ούτε τι μπύρες έχει το τάδε μπαράκι, ούτε ο κόσμος... :smoke:

Κοινώς...ΡΕΚΛΑ, ΝΙΡΒΑΝΑ κτλ κτλ!!

ΥΓ. Έχε κατα νου ότι σε τέτοια μέρη οι μαμάδες που αναφέρεις, είναι πιο εύκολες. :whistle2: Οι άλλες συνήθως έχουν την μύτη πολύ ψηλά...

ΥΓ2. ΑΝ πάλι θες σίγουρα αποτελέσματα τράβα μύκονο αφού περάσεις από την αντιπροσωπεία της DUREX.... Απλά πρόσεχε ποιος θα τα χρησιμοποιήσει.... :hehe:

Link to comment
Share on other sites

:hehe: εγραψες...μαζι σου ειμαι να σου πω πιο πολυ αλλα ειναι και ο μπρο μαζι και επειμενει δε θελει πολυ "οικογεννιακίλα" τριγυρω.. τι να το κανω? δεν τον αδικω δλδ απλα εγω ειμαι πιο λαρτζ
Link to comment
Share on other sites

ελα στη χαλκιδικη , εδω οι ρωσσιδες βγαινουν επισης οικογενειακα , πας και με τη μαμα και με τη κορη. double slot

Επιβεβαιώνω και γώ...Άλλη κατάσταση Χαλκιδική. :nada:

Το καλό είναι ότι έχει και το άγιο όρος δίπλα.....αν τυχόν μετά νιώθεις τύψεις....:innocent:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.