Jump to content



αγορα dvd recorder


George_K

Recommended Posts

H μητρική μου είναι η Asus K8V-X με τα εξής χαρακτηριστικά:

http://www.asus.com/products.aspx?l1=3&l2=14&l3=67&l4=0&model=237&modelmenu=2

θα υποστηρίξει το dvd recorder samsung SH-S223 που είναι sata? Ή πρέπει να πάρω IDE?

Link to comment
Share on other sites

Άστω καλύτερα το plextor, κάποτε θα σου το πρότεινα και εγώ με κλειστά μάτια.

Πλέον δεν αξίζει τον κόπο, χαλάνε το ίδιο γρήγορα με όλα τα άλλα και εξακολουθούν να είναι ακριβά.

Πάρε ένα που να κάνεις τη δουλειά σου και αν χαλάσει μετά από την εγγύηση το πετάς και παίρνεις άλλο, 20κάτι ευρώ έφτασαν να κοστίζουν. ;)

Link to comment
Share on other sites

Τσάμπα χρήματα είναι, όπως είπα και παραπάνω παίρνεις ένα Nec, το μοντάρεις κιόλας και βγάζεις άνετα 2-3 χρόνια μέχρι να το πετάξεις και να πάρεις blu-ray

Link to comment
Share on other sites

Τσάμπα χρήματα είναι, όπως είπα και παραπάνω παίρνεις ένα Nec, το μοντάρεις κιόλας και βγάζεις άνετα 2-3 χρόνια μέχρι να το πετάξεις και να πάρεις blu-ray

το Nec όμως κάνει λες και τρυπάνε τον τοίχο και εγώ προσωπικά δεν μπορω να δω ταινιά με αυτό...

Το ένα που θέλω για να γράφω μπορεί να είναι ένα Liteon που είναι σκυλία και το άλλο θέλω να είναι τελειως αθόρηβο για να μπορώ να βλέπω ταινίες

Link to comment
Share on other sites

το Nec όμως κάνει λες και τρυπάνε τον τοίχο και εγώ προσωπικά δεν μπορω να δω ταινιά με αυτό...

Το ένα που θέλω για να γράφω μπορεί να είναι ένα Liteon που είναι σκυλία και το άλλο θέλω να είναι τελειως αθόρηβο για να μπορώ να βλέπω ταινίες

Θα ήτανε καλό να μας πεις για πιο μοντέλο Nec μιλάς που κάνει "λες και τρυπάνε τον τοίχο", γιατί εγώ έχω δοκιμάσει όλα σχεδόν τα μοντέλα από την σειρά 3550 και μετά, αλλά κάτι τέτοιο δεν έχω διαπιστώσει...

Τα DVD-RW είναι για να γράφουνε cd/dvd για να διαβάζουμε dvd/cd αγοράζουμε DVD-ROM. Τώρα μερικοί που βάζουνε στο DVD-RW να διαβάζει dvd για ώρες, δεν μπορώ να το καταλάβω με ποια λογική το κάνουνε.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.