Jump to content



MLS DESTINATOR 4800


Ripper18

Recommended Posts

Θελω να αγορασω το παραπανω GPS http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.926307&ref=pathfinder.Το εχει κανεις για να μου πει τη γνωμη του;Η MLS τι εταιρια ειναι;Ελληνικη;

Link to comment
Share on other sites

εγω το πηρα προσφατα, του περασα κατι αναβαθμησεις που σου δινει το site της MLS και ειλικρηνα με εχει εντυπωσιασει παρα πολυ!να το παρεις χωρις δευτερη σκεψη!τωρα για το αν η MLS ειναι ελληνικη δεν ξερω

Link to comment
Share on other sites

Θεσαλλλονικια! Αρκετα αξιολογη... πιστωνετε και το αρκετα επιτυχημενο project LaserLock

Ξερεις ποιας εταιριας ειναι το DESTINATOR 4800 γιατι εχω βρει κατι αλλα MLS που ειναι asus,Hp ,αλλα το DESTINATOR 4800 δεν το βρισκω.

Link to comment
Share on other sites

Βασικα μη μπερδευεις το hardware (PDA/PNA) με το software (Destinator 6)

εγω εχω ενα Tibo (PNA) που ερχεται με destinator.

H MLS το μονο που εχει κανει ειναι μεταφραση και εκμεταλευση του destinator στην ελλαδα. To destinator ειναι της intrinsyc...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Εγώ παντως επειδή το ψάχνω λίγο καιρό το θέμα κατέληξα οτι είναι ίσος οτι καλύτερο κυκλοφορεί !

Παρόλα αυτα , πολύς κόσμος παίρνει PNA άλλων εταιριών με καλύτερο hardware και περναει σε αυτα το destinator μιας και είναι το ποιο ενημερομένο για την Ελλάδα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.