Jump to content



laptop μεχρι 2000 €


sundance

Recommended Posts

απαραιτητα στοιχεια:

-επεξεργαστικη ισχυς

-17 οθονη με αριστη απεικονιση των χρωματων (θελω να απεικονιζονται οπως ειναι στην πραγματικοτητα και οχι να βλεπω κιτρινο και στην πραγματικοτητα να ειναι προς πορτοκαλι-γενικα τα rgb να ειναι ακριβη με την πραγματικοτητα)

-καλο rma γιατι την εχω πατησει πολλες φορες και δεν θελω να στελνω προιοντα στη νιγηρια...

γενικα για οθονη ολοι μου λενε vaio.ισχυει?

:jump:

Link to comment
Share on other sites

Πάντως αποκλείονται τα ΗΡ... Γενικά έχω παρατηρήσει πως δεν έχουν καλές οθόνες. Το Toshiba που έχω έχει πολύ καλύτερο, αλλά δεν ξέρω αν σε καλύπτει. Και dell που έχω δει είναι πολύ καλές...

Link to comment
Share on other sites

τα vaio έχουν την καλύτερη οθόνη αν και σαν τεχνικός δεν θα σου πρότεινα ποτέ sony. τα καλύτερα laptop είναι τα hp αλλά από εκεί και πέρα θα σου πρότεινα το εξής:

http://www.you.gr/b2c_iqshop/b2c/pd.do?pg=AF003BC3AA0D624E8923CFA0C8155907&pa=EE5198654632E4489E26CC72A5F22116

απλά το πιο τέλειο laptop για τα λεφτά του αλλά άμα θες ποιότητα και εγγύηση τα hp είναι μακράν τα καλύτερα

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.