Jump to content



Μηχανοκίνητος Αθλητισμός


astrolabos

Recommended Posts

Το λέω ως προς το κρύα γιατί αν δεις πριν πόση ώρα ήταν η προηγούμενη αριστρερή στροφή, το ελαστικό έχει χάσει πολλούς βαθμούς θερμοκρασίας.

Αυτή ήταν και η δήλωση του λορένθο, που την άκουσα live κατά τη διάρκεια του αγώνα ( κάποιο κανάλι του έπερνε συνέντευξη)

Link to comment
Share on other sites

Η πτώση του αχωνευτου ηταν πιστεύω καθαρά λόγω κρύων ελαστικών γιατί προσπαθησε να ακολουθήσει τη κλασσική τακτική, πιάνω γρήγορο ρυθμο στην αρχή να ξεκολλησω και μετα κάνω ήρεμο αγώνα, δεν του βγήκε ομως!

Στάλθηκε από το Nexus 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μου αρέσει που για κάποιο λόγο οι περισσότεροι δε συμπαθούμε λορένθο :hehe:

Πρέπει να ήταν πολύ δυνατός ο χθεσινός αγώνας motogp, θα τον δω σήμερα

(να κέρδιζε και ο doc)

ευτυχώς υπάρχουν και αυτά γιατί η φόρμουλα μας αφήνει "νυστικούς" απο δράση

Έγινε επεξεργασία από D4rkst3EL
Link to comment
Share on other sites

Μου αρέσει που για κάποιο λόγο οι περισσότεροι δε συμπαθούμε λορένθο

Ο τύπος είναι παγκόσμιος πρωταθλητής. Respect. Από εκεί και πέρα όμως, είναι σούργελο. Προσπαθεί να γίνει δημοφιλής όπως ο Rossi (προσωπικά δεν είμαι fan του) κάνοντας όμως καραγκιοζιλίκια. Τη μία, καρφώνει σημαίες και καλά ότι κατέκτησε την πίστα, την άλλη κάνει "τελετουργικό" πριν ανέβει στη μηχανή, την άλλη κάνει και καλά διαλογισμό. Θεατρινισμοί, προσποιητοί για να τραβάει την προσοχή και τις κάμερες απάνω του. Δεν είναι αυθεντικός. Θέλει να γίνει Rossi στη θέση του Rossi, αλλά μάλλον άργησε. Ο Danni δε θα τα καταφέρει ποτέ, ο Marquez όμως, δεν αφήνει πολλά περιθώρια, έχει τσαμπουκά. Του λείπει η συγκέντρωση, αλλά είναι πολύ μικρός ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

Ο μπαμπα-Γιάρνο ξεσκουριάζει...

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=IptBVdys-mo]Jarno Trulli - Formula E test drive - YouTube[/ame]

Αύριο πόσο πανικός λέτε να γίνει με τον καιρό;

Ποιος λέτε θα στρίψει πρώτος; Χάμιλτον, Φέτελ ή Ρόσμπεργκ; Και θα τερματίσουν ΚΑΙ οι 3; :tongue:

Link to comment
Share on other sites

Αύριο πόσο πανικός λέτε να γίνει με τον καιρό;

Ποιος λέτε θα στρίψει πρώτος; Χάμιλτον, Φέτελ ή Ρόσμπεργκ; Και θα τερματίσουν ΚΑΙ οι 3; :tongue:

Και γιατί να μη στρίψει ο Alonso; :p

Link to comment
Share on other sites

Και γιατί να μη στρίψει ο Alonso; :p

Μακάρι, μόνο και μόνο για να έχει μια ακόμα πιο περίεργη τροπή ο αγώνας.. μα αυτό το ερώτημα φοβάμαι πως έπρεπε να μπει στα ανέκδοτα :haha:

Περιμένω πως και πως τον αγώνα!

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι, μόνο και μόνο για να έχει μια ακόμα πιο περίεργη τροπή ο αγώνας.. μα αυτό το ερώτημα φοβάμαι πως έπρεπε να μπει στα ανέκδοτα :haha:

Περιμένω πως και πως τον αγώνα!

ναι στα ανεκδοτα...λιγες φορες το εχει κανει στα τελευταια 3 χρονια...

Link to comment
Share on other sites

δεν θυμάμαι να έχω βαρεθεί περισσότερο στην ζωή μου.2 ώρες πεταμένες στα σκουπίδια.

rip f1

υγ λέει ο άγγλος πουρναράκης σε κάποια φάση, what a day....... τι what a day ρε άσχετε τσολιά, όπως ξεκίνησαν πάνε.τραγική μετάδοση.βέβαια προσπαθούν με κάποιο τρόπο να υπερασπίσουν την μούφα που πουλάνε στον κόσμο αλλά είπαμε.... μετάδοση επιπέδου φρίξου στο κυπριακό ltv

μόνο motogp από εδώ και πέρα.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.