Jump to content



Ch.L-UEFA, & ΝΒΑ και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις (SportsLab)


astrolabos

Recommended Posts

ο Eto'o πήρε. Για το Lionel δεν είμαι σίγουρος. Έχασε και το μπέναρντυ ο Eto'o γιατί δε μας αρέσει να σκοράρουμε έτσι στα classico :p

ps Που το άκουσες σε catala? internet?

:hehe: ναι στο νετ το ειδα. δεν ξερω αν ηταν καταλανικα αλλα ο εκφωνητης ηταν καργα μπαρτσα.Δε καταλαβαινα τιποτα απ οσα ελεγε οποτε δεν ξερω να σου πω σιγουρα :( goltv παντως ελεγε πανω.

εδιτ

καπως ετσι εκανε συνεχεια χαχα Έγινε επεξεργασία από KoMM
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να καταλάβω κάτι κολλημένα στο μυαλό κομματόσκυλα που δεν θέλουν να γίνει το γήπεδο του παο. Τόσο στενόμυαλοι είναι ρε παιδί μου.

Έλεος πια! :rant:

Τους πειράζει λέει το εμπορικό κέντρο, ε να πάνε να μείνουν στα βουνά με το ταρζαν και τα ζώα του.

Έγινε επεξεργασία από honda22
Link to comment
Share on other sites

α. Ο Ταρζάν δεν ζει στα βουνά αλλά στη ζούγκλα

β. Ο Ταρζάν δεν έχει ζώα. Δεν έχει σχέση ιδιοκτησίας με τα υπόλοιπα πλάσματα της ζούγκλας, αλλά σχέση αδελφική

:p

Τώρα ο ΣΥΝ κόπτεται για τους μαγαζάτορες του κέντρου της Αθήνας. Πρώτα "δεν πειράζει να πετάξουν και καμιά πέτρα τα "παιδιά"" και μετά να μη γίνει το εμπορικό κέντρο στο μαρφίν αρίνα, γιατί θα χάσουν τις δουλειές τους οι του κέντρου :hehe:

Link to comment
Share on other sites

:stop:

η περιοχή δεν χρειάζεται άλλο εμπορικό κέντρο.......έχει ήδη 2 κοντά του.....Attica και Athens Heart σε απόσταση μικρότερη των 2χλμ.

η περιοχή χρειάζεται πάρκο αναψυχής με πράσινο και χώρους άθλησης.

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει ένα θέμα όμως. Αν δεν γίνει εμπορικό κέντρο, είναι δύσκολο να χρηματοδοτηθεί από άλλους πόρους η κατασκευή του γηπέδου. Δεν γνωρίζω καθόλου την περιοχή (μια φορά έχω πάει στη ζωή μου εκεί, προ αμνημονεύτων ετών), οπότε άποψη για το τι χρειάζεται η περιοχή δεν μπορώ να εκφέρω (εμπιστεύομαι το φραγμούλη εδώ)

Link to comment
Share on other sites

Ναι τον κακομοίρη τον Σύριζα... Το περιβαλλοντικό τον μάρανε...

Αχ αχ μερικοί ανθρωποι ζούνε μονο και μονο επειδή ειναι παράνομο να τους σκοτώσεις...

Τι ομάδα ειναι είπαμε ο Αλαβάνος;; :p:p

Link to comment
Share on other sites

Δεν ηταν πεναλτυ...αλλα κ ο παναθηναικος ποσα τετοια κερδισε περσι στις καθυστερησεις θυμαστε??

Μην τρελαθουμε κιολας νταξει...:whistling

Α ωραια.Δηλαδη για οτι σικε σφυριγμα δινουν στο γαυρο, θα ακουμε οτι τετοια σφυριζανε και στο βαζελο περσι προπερσι πριν 10 χρονια κτλ; Το θεμα ειναι να σταματησει αυτη η ξεφτιλα στο ποδοσφαιρο.Ειτε ειναι απ το γαυρο ειτε απ το βαζελο/χανουμια/σκουλικια/μπαοκια/τυρια/γαλοτυρια/ασδφ.

Επισης, σε μισο πρωταθλημα μας εχει δωθει 1 πεναλτι. Ν1.

Link to comment
Share on other sites

Α ωραια.Δηλαδη για οτι σικε σφυριγμα δινουν στο γαυρο, θα ακουμε οτι τετοια σφυριζανε και στο βαζελο περσι προπερσι πριν 10 χρονια κτλ; Το θεμα ειναι να σταματησει αυτη η ξεφτιλα στο ποδοσφαιρο.Ειτε ειναι απ το γαυρο ειτε απ το βαζελο/χανουμια/σκουλικια/μπαοκια/τυρια/γαλοτυρια/ασδφ.

Επισης, σε μισο πρωταθλημα μας εχει δωθει 1 πεναλτι. Ν1.

Ναι ρε συ Komm..εννοειται οτι πρεπει να σταματησει καποτε..νταξει δεν το εννουσα ετσι..απλως να μην λεμε μονο για το Ολυμπιακο...:)

Link to comment
Share on other sites

KoMM δεν έχει νόημα....το παλικάρι βλέπει τους αγώνες από τη θύρα των Red Hooligans...νταξει ναουμ...:whistling:

@ Billys.....οι κοκκινοι οι πρασινοι και οι κιτρινοι είναι οι μόνοι που δεν πρέπει να μιλάνε για διαιτησία.......εννοείται οτι δεν το είπαμε γιατί ο ΠΑΟ δεν παίρνει πέναλντυ φέτος ούτε για δείγμα (1 σε 15 αγωνιστικές)......αλλά γιατί κάθε χρόνο έτσι τα παίρνετε τα ματσάκια που θα παίρνατε μερικά Χ με την ψυχή στο στόμα.....

Έγινε επεξεργασία από greekfragma
Link to comment
Share on other sites

KoMM δεν έχει νόημα....το παλικάρι βλέπει τους αγώνες από τη θύρα των Red Hooligans...νταξει ναουμ...:whistling:

fragma εγω δεν σε ειρωνευτηκα...τωρα για το αν βλεπω κ απο που τα ματς επειδη δεν ειμαι απο την Αθηνα αστο καλυτερα..οκ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.