Jump to content



Ch.L-UEFA, & ΝΒΑ και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις (SportsLab)


astrolabos

Recommended Posts

γνωρίζει κανείς αν δημοσιοποιούνται (public/free) τα στοιχεία του προγράμματος prozone*, από τους αγώνες ch. league και uefa? Θυμάμαι στο Euro τα είχαν εύκολα προβάσιμα. Επίσης τα είχα βρει, μέσω google, για 1-2 τελικούς Ch.L που με ενδιέφεραν, αλλά θα με ενδιέφερε αν μπορούσα να τα έχω για όλα τα ματς

*Απόσταση που κάλυψαν οι παίκτες, και σε ποια σημεία του γηπέδου

Link to comment
Share on other sites

lolololololololololol! Δεν υπάρχουν πορτογαλικές ομάδες ενυμορ (hint: πέρα από το σημερινό ματς δείτε το 6ο γκολ (4o για τους φιλοξενούμενους) του χτεσινού Sporting Lisboa - FC Barcelona 2-5)

Link to comment
Share on other sites

άνοιξε ο πώλος των ελληνικών ομάδων στην Ευρώπη απο χθες.....

α! και να μην ξεχασω....ας δωσει καποιος στον Ντιογο κανα πεναΛΝΤυ.....θα βαλει τα κλαματα αμα δεν του δωσει ο διαιτητης έστω 1.:pleasantry:

Link to comment
Share on other sites

Αυτός ο εκφωνητής, πιο ολυμπιακός δεν γινόταν? :jester:

α. Ξεφωνητής της ΝΕΤ, με ξούρα κεφάλι, ο οποίος καλωσορίζει τον "κύριο πρόεδρο" και τις γραβάτες του στην Αθλητική Κυριακή

β. Παρουσιαστής, σοβαρής εκπομπής, στο extra3 (?), με μαλλί σφουγγαρίστρα :p

Διαλέγεις και παίρνεις :jump1:

Πέρα από το λάθος στο 5ο (που δεν μας πειράζει - αν το έτρωγε η ελληνική ομάδα θα μας ενοχλούσε ο πουλημένος :p), πολύ καλή διαιτησία (η πλήρης διαστροφή: Βλέπεις ματς και ψάχνεις για λάθη του διαιτητή :hehe:)

Έγινε επεξεργασία από deninho
Link to comment
Share on other sites

Ο βαζελος απεδειξε σημερα οτι η Σουπραληγκ ειναι πολυ ανωτερη το τσαμπιονς ληγκ. Αλλο κοζανη και αλλο λωζανη

:hehe: καλα σερνοταν η ομαδα...

το τι ακουσαν τα ερμα τα αυτια μου στο γηπεδο...μου χει λειψει η ατμοσφαιρα παντως, και φυσικα οι γραφικοι-γραφικες ατακες....ρεσπεκτ!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.