Jump to content



Ch.L-UEFA, & ΝΒΑ και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις (SportsLab)


astrolabos

Recommended Posts

Συγχαρητήρια στον παναθηναικό..

Πολύ καλή εμφάνιση , με αξιόλογο κέντρο και επίθεση.

Ειλικρινά πολύ καλή εμφάνιση. :T:

Αλλα μια ερώτηση ρε σις προς τους φίλους του παναθηναικού.

Που πάτε με σαριέγκη και βύντρα άμυνα..? Δηλαδή ντροπή.

Link to comment
Share on other sites

βυντρα 0

ζιλμπερτο -5 (σε αλλο γηπεδο)

το θεμα ειναι να σε θελει και λιγο........λιγο το δοκαρι του σαλπι....λιγο και το 1ο γκολ της βερντερ που ητανε χερουκλα για στοπαρισμα ε ποσο να προσπαθησει και η ομαδα.....

ο τεν κατε παντως μεγα λαθος να μην δει οτι δεν τραβαει ο σιλβα να τον κατσει παγκο να βαλει κανα τζιολη ή ματος μεσα.:rant:

τσαμπα το Χ:hm:

Link to comment
Share on other sites

ο μάτος ήταν εν τάξει; :confused: Επειδή δεν έπαιζε, θεώρησα ότι δε θα μπορούσε να παίξει. Δεν είναι δυνατόν να έχεις τέτοια παικτούρα και να μην τον έχεις βασικό στο τσου λου

Link to comment
Share on other sites

εγω αυτο που εχω καταλαβει απο τενκατε, ειναι οτι οποιος ειναι ντεφορμε, δεν παιζει.

Ο ζιλμπερτο δεν ηταν ασχημος, αλλα σιγουρα δε δικαιολογει μεχρι τωρα τα €€€€€€€€€€€€ που παιρνει.

Για τους στοπερ τα χουμε ξαναπει...

Ο ιβανσιτς μπακ πως σας φανηκε ?:hehe:

Link to comment
Share on other sites

ας μπει ο βυντρα στη θεση του ζιλμπερτο (αρκετα μακρια απο την δικη μας περιοχη δηλαδη) και ας παιξει ο ιβανσιτς μπροστα απο τον σιμαο.....

τον γκαμπριελ εγω τον θελω δεξια διπλα στον ρουκαβινα.

γμω το βυντρα ξανα....και ξανα και ξανα.....αλλα ετσι ειναι....τα τσιρακια σε μια ομαδα ποτε δε χανουν τη θεση τους......παλια ειχαμε το γκουμα....τωρα εχουμε το βυντρα

Link to comment
Share on other sites

Κραξτε με οσο θελετε...αλλα εγω την χαρηκα πολυ την ισοπαλια εχθες..οπως αντιστοιχα θα χαρουν καποιοι αλλοι με ενα αρνητικο αποτελεσμα του Ολυμπιακου σημερα στην Τουρκια..

παραδεχομαι ομως οτι επαιξε καλυτερα ο Παναθηναικος εχθες..

Link to comment
Share on other sites

Δύο ΠΑΟΚτζήδες βλέπουν στην τηλεόραση τον αγώνα Γαλατασαράι-Ολυμπιακού. Γυρνάει ο ένας ΠΑΟΚτζής και λέει στον άλλον:

- "Ρε'συ, με ποιον είμαστε σήμερα;"

- "Φυσικά και με τη Γαλατασαράι ρε φιλαράκι! Είσαι καλά; Με τον Ολυμπιακό θα είμαστε;"

- "Και την Κυριακή που παίζει Αρης-Ολυμπιακός; Με ποιον θα είμαστε;"

- "Πάλι με τη Γαλατασαράι!"

Link to comment
Share on other sites

Τι ειναι αυτος ο μπαλαφας ρε γμτ.

Κοντρολ = Δεν ξερει

Πασα = Δεν ξερει

Μαρκαρισμα = Δεν ξερει

Τακτικη = Δεν ξερει

Σουτ = Δεν ξερει

Κεφαλια = Δεν ξερει

Αντοχη = Εχει

Ταχυτητα χωρις μπαλα = Εχει

Ταχυτητα με μπαλα = Δεν εχει

Μυαλο = Δεν εχει

Ποδοσφαιρο = Δεν κατεχει

Μέσον/Βυσμα = Σιγουρα εχει

Link to comment
Share on other sites

τραβα κουρεψου αγορι μου που θες να παιξεις και μπαλα....αλλα δεν φταις εσυ....εκεινοι που σε εχουν για τσιρακι των αποδυτηριων και σε βαζουν στην ενδεκαδα σε καθε ματς φταινε.

louk-sween-demon-back.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.