Jump to content



Ch.L-UEFA, & ΝΒΑ και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις (SportsLab)


astrolabos

Recommended Posts

Ολυμπιακος εισαι?
Ολυμπιακος εισαι?
Ολυμπιακος εισαι?

Η νοντιρλανταλαντ ειναι σαν την καθε αρτμιντια που παιζεις εδω και 3 χρονια..

Εγω απλα φιλε μου διασκεδασα με τον panathinaikos για ακομη μια φορα...

Οσο για τα κερασακια..ειπαμε..απλα και ευγενικα...αστο...φοραγες το μεγαλο τριφυλλακι στην επετειακη λαχανι φανελα σου μεσα στον Πειραια, και σου την ετιμησα με 4 κερακια..

Ολα τα αλλα περι αποκλεισμων...τα ζεις χρονια τωρα...απο το 2005 που εχεις να συμμετεχεις Ch.L. και εσπασες καθε αρνητικο συντελεστη στον ομιλο τοτε..(χρυσες σελιδες και εκει)..

Anyway θυμηθειτε οτι εμεις δεν αποκλειστηκαμε σημερα εχει ακομα 4 ματσακια...ολα ανοιχτα ειναι...==> Δε διαφωνω..δεν τελειωσε τπτ..εχει ακομα κι αλλα παιχνιδια να απολαυσουμε Τεν Κατε..

Αληθεια εσεις με την νοντιρλανταλαντ τι θα κανετε αυριο?===>Να κατσεις στον ομορφο καναπε σου και θα δεις...πιστευω οτι θα εχει ενδιαφερον και το ηχητικο της κερκιδας για τον Ποα...θα πεσει το γελιο της αρκουδας..

Αντε..και περαστικα..και με τα 5 εκατ/ρια που πηρατε παραπανω να παρετε και κανενα κοτερο να γλεντατε το χθεσινο...

Καληνυχτα σας...:clap::clap::clap::clap::clap::clap:

Φανταζομαι , το να υποστηριξεις απλα μια ελληνικη ομαδα ειναι αθλος ε; Εγω δε καταλαβαινω γιατι κανετε σα 15χρονα, "η ομαδαρα μου κερασε το τσιρκο σου 5 κερακια και 8 πλειμομπιλ", λες και ειστε μετοχοι ή γουατεβερ.

Και συνηθως, 9 το πρωι λενε καλημερα.

Link to comment
Share on other sites

Κλομελέτα και σου 'ρχονται νυχτερίδες σε λίγο σε premiera. :baby:

Και δεν θα γίνουν τα περσινά λάθη.

O Unai Emery ξέρει.

πρώτον είναι primera κι ουχί premiera :p

Δεύτερον, το λίγο είναι περίπου 2,52 μήνες (14/12 παίζουμε με το μαντρί, και την προηγούμενη αγωνιστική παίζουμε με εσάς)

Τρίτον, κι εσείς κι εμείς είμαστε για τα μπάζα από τη μέση και πίσω. Λογικά θα δούμε ματς πόλο, οπότε νικητής θα είναι αυτός που θα έχει καλύτερο φουνταριστό :p

@stiffler, τους είδαμε τους παικταράδες που σας έφεραν με τα 5 μύρια που πήραν ;) Τόσο παικταράδες που μαζέψανε 3 από την Ανόρθωση :whistle2: Αλήθεια, για πες μου έναν παικταρά που απέκτησε η πολυμετοχική διοίκησή σου αφού έμαθε ότι θα πάρει +5 μύρια; Ψιλό γαζί...

Link to comment
Share on other sites

εμενα παντως μου φτανει η δηλωση του Μουρινιο περι του ποια ομαδα ειναι καλυτερη...για οποιον δε την διαβασε..να ψαξει να τη βρει..χθες την εκανε..

Αντε..τα λεμε..

Υ.Γ.

για το φιλο που λεει να υποστηριζουμε ελληνικες ομαδες κλπ..στην ευρωπη..

pls ας καταλαβετε καποτε επιτελους, οτι αυτοι και με τον σατανα να παιζουνε, το 666 θα υποστηριζουμε - και αυτοι το ιδιο..

εμεις και αυτοι σε αυτο το επιπεδο καταλαβαινομαστε..

ΔΕ ΛΕΩ ΦΥΣΙΚΑ ΓΙΑ ΚΟΥΛΑ ΑΠΟ ΤΙΣ 2 ΠΛΕΥΡΕΣ ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΛΑΥΡΙΟΥ..

απλα το σταματαω εκει..σε αυτο το μισος"το οποιο παντα θα υπαρχει μεταξυ μας...χωρις ηλιθιοτητες..

Προσωπικα κιολας δε γουσταρω να με υποστηριζαν και βαζελοι...

τωρα ..οσοι την βλεπουν φιλαθλοι και ετσι μαγκια τους..

περαστικα και παλι...(ξερετε εσεις)..

Έγινε επεξεργασία από tagavr
Link to comment
Share on other sites

εμενα παντως μου φτανει η δηλωση του Μουρινιο περι του ποια ομαδα ειναι καλυτερη...για οποιον δε την διαβασε..να ψαξει να τη βρει..χθες την εκανε..

Αντε..τα λεμε..

Υ.Γ.

για το φιλο που λεει να υποστηριζουμε ελληνικες ομαδες κλπ..στην ευρωπη..

pls ας καταλαβετε καποτε επιτελους, οτι αυτοι και με τον σατανα να παιζουμε το 666 θα υποστηριζουμε και αυτοι το ιδιο..

εμεις και αυτοι σε αυτο το επιπεδο καταλαβαινομαστε..

ΔΕ ΛΕΩ ΦΥΣΙΚΑ ΓΙΑ ΚΟΥΛΑ ΑΠΟ ΤΙΣ 2 ΠΛΕΥΡΕΣ ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΛΑΥΡΙΟΥ..

απλα το σταματαω εκει..σε αυτο το μισος"το οποιο παντα θα υπαρχει μεταξυ μας...χωρις ηλιθιοτητες..

Προσωπικα κιολας δε γουσταρω να με υποστηριζαν και βαζελοι...

τωρα ..οσοι την βλεπουν φιλαθλοι και ετσι μαγκια τους..

περαστικα και παλι...(ξερετε εσεις)..

Σόρρυ κιόλας, αλλά η απάντησή σου μου θύμισε αυτό

Link to comment
Share on other sites

Σόρρυ κιόλας, αλλά η απάντησή σου μου θύμισε αυτό

http://www.youtube.com/watch?v=wt5ZM-8yUro

Ναι, σε καταλαβαινω φιλε μου..

αλλα ξερεις κατι?

εξαρταται απο το μυαλο του καθενος..το τι διαβαζει και τι καταλαβαινει..

Προσπαθησε αλλη μια, ισως να τα καταφερεις..αν παλι οχι..

αστο μωρε δε τρεχει και κατι..δε γινεται ολοι να τα καταλαβαινουμε ολα..:hehe::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

αφου υιοθετεις την αποψη του ψυχοπαθη του μουρινιο καλα κρασα....:p

Ψυχοπαθης μπορει να ειναι..==> πραγμα που δε με ενδιαφερει και πολυ..

Στη ποδοσφαιρικη πιατσα ομως..ειναι μεγαλη που...να==> Αρα η γνωμη του εκει μετραει..

Απλο ε?

Στην υγεια σου..

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη οι μ@λ@κιες που λεει συνεχεια ο μουρινιο δεν εχουν σχεση με τη μπαλα;ζει στον δικο του κοσμο ο τυπος...αντι να κατσει ν ασχοληθει με την ομαδα του που παραλιγο να χασει απο τη βερντερ στο μιλανο βγηκε και ειπε οτι ο οσφπ ειναι καλυτερη ομαδα απο τον παο επειδη εχασε 3-1 απο την ανορθωση....ελεος....δεν υπαρχει λογικη πια....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.