Jump to content



Ch.L-UEFA, & ΝΒΑ και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις (SportsLab)


astrolabos

Recommended Posts

το ντερμπι ηταν αναμενομενο να ειναι τοσο καλο.

αλλα αυτοι οι εκφωνητες...αλλα φαουλ βλεπανε, αλλα οφσαιντ βλεπανε, αλλες κοκκινες βλεπανε...απορω πως δεν ειπαν οτι κερδισε κ ο γαυρος.

Χ δεν παει με τιποτα στο καραισκακη....

:flower:

Link to comment
Share on other sites

το ντερμπι ηταν αναμενομενο να ειναι τοσο καλο.

αλλα αυτοι οι εκφωνητες...αλλα φαουλ βλεπανε, αλλα οφσαιντ βλεπανε, αλλες κοκκινες βλεπανε...απορω πως δεν ειπαν οτι κερδισε κ ο γαυρος.

:flower:

Που το είδες το καλό ντέρμπι;

Εγώ είδα να γίνονται 1 φαουλ/90".

Μια σούπα και μισή.

Δεν θέλω να πω για διαιτησία.

Link to comment
Share on other sites

Που το είδες το καλό ντέρμπι;

Εγώ είδα να γίνονται 1 φαουλ/90".

Μια σούπα και μισή.

γιατι ψαρωνεις ? :p

τωρα η επαφη γκαλετι-σαριεγκι αν σηκωνει τοσες κωλοτουμπες δεν ξερω. Δε μου φανηκε τοσο σκληρο φαουλ...το οφσαιντ του κλειτον ηταν μουφα, αλλα ο κλειτον ειναι βλακας που πηγε να παρει το πεναλτι αντι να πλασαρει σαν ανθρωπος....νομιζει οτι ακομα παιζει στη Λαρσα;

κατα τ αλλα, νομιζω παιξαμε καλυτερα με 10παιχτες απ οτι με 11.

Έγινε επεξεργασία από KoMM
Link to comment
Share on other sites

γιατι ψαρωνεις ? :p

Πως να μην ψαρώσω; :rubik:

τωρα η επαφη γκαλετι-σαριεγκι αν σηκωνει τοσες κωλοτουμπες δεν ξερω. Δε μου φανηκε τοσο σκληρο φαουλ...το οφσαιντ του κλειτον ηταν μουφα, αλλα ο κλειτον ειναι βλακας που πηγε να παρει το πεναλτι αντι να πλασαρει σαν ανθρωπος....νομιζει οτι ακομα παιζει στη Λαρσα;

κατα τ αλλα, νομιζω παιξαμε καλυτερα με 10παιχτες απ οτι με 11.

+1 (αλλά είπα, δεν μιλάω για τα κοράκια). Όντως ο κλέϊτον είναι πολύ @@@

Link to comment
Share on other sites

και νταξει, πες οτι στα φαουλ μπορουν να τα μπαλωσουν λιγο

οταν ομως στο ριπλει φαινεται να καλυπτεται οριακα και το βγαζουν οφσαιντ, και μετα σε οφσαιντ 2 μετρα το βγαζουν αμφισβητουμενη φαση που θα αναλυσει ο καθηγητης μπαρουφας τι να πεις; αλλα πραματα βλεπανε ..βερνικος-κατσαρος εγγυηση...

αναθεματισμενο μεγκα που δε πηρες δικαιωματα....

Link to comment
Share on other sites

φταίω εγώ τώρα να σε ρίξω thread ban? :p:hehe:

παιδια αυριο παρτε ομπρελες μαζι σας...θα βρεξει......(βλ. 77-75)

Αφού δεν κέρδισε αυτό ο ΠΑΟ μέσα στο ΣΕΦ, δεν μπορώ να φανταστώ πως θα κερδίσει εκεί μέσα :turn:

Link to comment
Share on other sites

Ο Τεν Τεν μου φαίνεται έχει πρόβλημα στην Ελλάδα.....αντί να βγάλει το παλτό τον Σιλβα μου βγάζει το Σιμάο.........και βγάζει και το Γκάμπριελ που μια ευκαιρία θα την κάνει και ας είναι σε άσχημη μέρα και μου βάζει το Μουν που έχει να πιάσει μπάλα 3 μήνες.

Μετά και τα ρεζιλίκια στο ΟΑΚΑ έκατσα να δω και το γαύρο με τον ΠΑΟΚ.......περίμενα οτι θα ξαναδώ παράγκα αλλά εδώ φτιάξανε ολόκληρο εξοχικό τα κοράκια. Και φυσικά μη διανοηθεί κανείς να τηρήσει το fairplay ενώ ο αμυντικός του ΠΑΟΚ ήταν στο έδαφος.......και παρόλαυτα πριν κάνει το τακλιν ο Ιβιτς χτυπιέται να σταματήσει το παιχνίδι....ούτε αυτό βλέπει το κοράκι.....παρά βγάζει στεγνά 2η κίτρινη......ενώ στο μπάσιμο του μπακαγιόκο τετ α τετ με το τέρμα σε σπρώξιμο του Παπαδόπουλου παραλίγο να δείξει και κίτρινη στο Μπακαγιόκο για θέατρο.........

Εντάξει γαυράκια είπαμε....να κάνετε και φέτος το double....αλλά πιο διακριτικά ρε παιδάκι μου.....:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να είμαστε με το ένα πόδι στην B'

αλλά θα το αντιγράψω από το contra.

Σε μία τόσο ιστορική στιγμή για τον Πανσερραϊκό θα ήταν κρίμα να ξεχωρίσουμε κάποιον παίκτη από το στρατόπεδο των νικητών. Ολοι τους αξίζουν ένα μεγάλο μπράβο γιατί ενώ παλεύουν για τη σωτηρία, απέδειξαν ότι το ποδόσφαιρο είναι το άθλημα των μικρών θαυμάτων. Και που να έπαιζαν και οι βασικοί δηλαδή....

:worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship:

Αθήνες και κεφάλαια και πριμαντόνες.....

Και βέβαια το συνθηματάκι που βγάλαν τα χαζογαυράκια αμέσως.

"ΕΥΡΩΠΑΙΟΙ ΕΥΡΩΠΑΙΟΙ.....ΣΑΣ ****ΝΕ ΑΠΟ τοΝ * **Ο Κ' ΟΙ ΣΕΡΡΑΙΟΙ"

:devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil:

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει και ένα ακόμα σύνθημα και λέει για μια μύγα που απέκτησε κάτι και τι έκανε στον κόσμο.

αλλά ας σοβαρευτούμε.......αν δεν κατέβαινε καφενείο ο Παναθηναικός και 10 παιχνίδια να παίζαμε σερί πρόκριση δεν θα βλέπατε.

όπως και να χει εφόσον η ομάδα μου κατεβαίνει στο γήπεδο έτσι καλά να πάθει.:cool:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.