Jump to content



Ch.L-UEFA, & ΝΒΑ και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις (SportsLab)


astrolabos

Recommended Posts

Βραχνιασα απο τις φωνες αλλα μια ειναι η ομαδα(και ας προσπαθησαν και οι διαιτητες να μας το παρουν) !! Παντως μια ρωσιδα ηταν τελειως ξεφωνημενη,δεν αντεχα αλλο να την ακουω να τσιριζει!!

Link to comment
Share on other sites

:weep: ειχα εισιτηριο... ειχα κλεισει αεροπορικα/ξενοδοχειο... και δε πηγα επειδη επιασε η μεση τον πατερα μου τη τεταρτη και επρεπε να παω στο μαγαζι παρασκευη σαββατο και αυριο... :weep::weep::weep::weep:
Link to comment
Share on other sites

:weep: ειχα εισιτηριο... ειχα κλεισει αεροπορικα/ξενοδοχειο... και δε πηγα επειδη επιασε η μεση τον πατερα μου τη τεταρτη και επρεπε να παω στο μαγαζι παρασκευη σαββατο και αυριο... :weep::weep::weep::weep:

Για να σου φτιάξω το κέφι: Δεν αξίζει τον κόπο αν δεν έχεις διαπίστευση για να πηγαίνεις σε όλους τους χώρους [προπονητήρια, βοηθητικά γήπεδα, χώρο αποδυτηρίων -παικτών και cheerleader-* αίθουσα επισήμων -τσιτ τσατ με Τζόνυ Ρότζερς, Σάκοτρα, Ίβκοβιτς κλπ-, κλπ] :p (αυτά προ 2ετίας)

*προφανώς και δεν εννοώ το δωμάτιο των αποδυτηρίων, ε...

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητηρια στον Παναθηναικο για το καταπληκτικο παιχνιδι και την μεχρι τωρα πορεια του στην Ευρωλιγκα...!

μα δεν έμεινε και τίποτε άλλο για συνέχεια....το σηκώσαμε ρε...GAME OVER...το πηραμε....καπίς? :p

Link to comment
Share on other sites

απλα respect αυτη η ομαδα τι να πει κανεις...δεν νομιζω οτι μπορει καποιος να αμφισβητησει πλεον την κυριαρχια της στην ευρωπη.για ελλαδα δεν μιλαμε.

ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΠΡΑΒΟ ΜΑΣ ΕΧΕΤΕ ΚΑΝΕΙ ΥΠΕΡΗΦΑΝΟΥΣ

Link to comment
Share on other sites

Αυτές οι επιτυχίες του Παναθηναϊκού έχουν καταντήσει βαρετές.

Αντιθέτως με τον υπόλοιπο κόσμο, εγώ θα περιμένω έξω από την μπουτίκ του Ολυμπιακού για να πάρω το DVD που θα κυκλοφορήσουν για την κατάκτηση της 4ης θέσης :hehe:

Link to comment
Share on other sites

:weep: ειχα εισιτηριο... ειχα κλεισει αεροπορικα/ξενοδοχειο... και δε πηγα επειδη επιασε η μεση τον πατερα μου τη τεταρτη και επρεπε να παω στο μαγαζι παρασκευη σαββατο και αυριο... :weep::weep::weep::weep:

Α! και να προσθεσω οτι με το που τελειωσε το παιχνιδι επαθε εμφραγμα ο θειος μου και τρεχαμε στα νοσοκομειο (ευτυχως ολα καλα) και η χαρα μου κρατησε μονο μιση ωρα... και πρεπει να ξυπνησω σε 3 ωρες για να παω στη δουλεια του πατερα μου... :bye::bye::bye:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.