Jump to content



Ch.L-UEFA, & ΝΒΑ και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις (SportsLab)


astrolabos

Recommended Posts

αν δε μπορείς κάθε χρόνο τα ίδια να χάνεις πρωτάθλημα επειδή δεν σου δωσε το τελευταίο αμφιλεγόμενο σφύριγμα φρόντισε να φτιάξεις ομάδα που δεν θα χρειάζεται τέτοια σφυρίγματα για να πάρει το παιχνίδι αλλά να το καθαρίζει από την αρχή και για να είσαι πάντα μπροστά με +10 πόντους.

καληνύχτα:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Παστελίδη κοψε τις μπούρδες γιατι οταν σε είχα απο δώ και βλέπαμε τον τελικό της Ευρωλίγκας, πέραν του οτι εκανες σα βλαμμενο να χασει ο Παναθηναϊκός (σε σημείο να εχω φτασει 1mm απο το να σε χαστουκισω), θυμαμαι συγκεκριμένα να λες "ΕΛΑ ΜΩΡΕ ΣΙΓΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΑΚΟΥΜΠΗΣΕ".... Εννοείται οτι ηταν φάση κατα του ΠΑΟ...

Πηγαινε ασχολήσου με κανα αλλο αθλημα παληκάρι μου, ή μαλλον, κοψε τον αθλητισμό τελείως γιατι σε τυφλώνει.

Ωραια συμπεριφορα ρε Μητσο...θυμασαι που ειπα και μπραβο και σοθ εδωσα το χερι και ειπα συγχαρητηρια για την νικη...αυτο συμαινει οτι ειμαι τυφλος?

Για πες μου την φαση? Οταν ομως σου εξηγουσα τον κανονα εσυ εκλεισες τα αυτια σου και ελεγες τι λες ρε τι λες ρε...και δεν ακουγες...Δεν φταιω...!

Link to comment
Share on other sites

αν δε μπορείς κάθε χρόνο τα ίδια να χάνεις πρωτάθλημα επειδή δεν σου δωσε το τελευταίο αμφιλεγόμενο σφύριγμα φρόντισε να φτιάξεις ομάδα που δεν θα χρειάζεται τέτοια σφυρίγματα για να πάρει το παιχνίδι αλλά να το καθαρίζει από την αρχή και για να είσαι πάντα μπροστά με +10 πόντους.

καληνύχτα:)

Ησουν παντα μπροστα με +10 ποντους?

Link to comment
Share on other sites

Οτι και να λεμε ας μη κατηγορουμε διαιτησια! Ειδαμε ολοι μας πως ο ΟΣΦΠ θα εχανε το παιχνιδι αν οταν ο Παο ηταν μπροστα με +6 και εμεναν 6 λεπτα δεν εχανε τη μια ευκαιρια μετα την αλλη! Αυτο που ειναι σιγουρο ειναι πως μετα το συμβαν δεν εχασε μονο τον αγωνα ο ΟΣΦΠ αλλα το ηθος(αν υπαρχει στα ελληνικα γηπεδα ακομα)και τους οπαδους του! Κριμα παντως γιατι ενταξει ολοι βλεπουν τους παιχτες σαν αντικειμενα αφθαρτα,αλλα ο καημενος στη γραμματεια τι φταει να τον δει η οικογενεια του?

Αυτα ειχα να πω,ας δουμε καλυτερους αγωνες στη συνεχεια....ΠΑΜΕ Παναθα γερα!

Link to comment
Share on other sites

τι να σκεφτείς?......υπάρχει περίπτωση να αλλάξουν οι επιστήμονες που πάνε κάθε φορά?

εγώ έχω κόψει το γήπεδο σε ντέρμπυ από το 2001.

από τότε καμιά χαλαρή κυριακή άμα έχει καλό καιρό να φάμε κανα ποπκορν και να δούμε και τις μαζορέτες στα διαλείματα.:rap:

Link to comment
Share on other sites

Δεν λεω μονο για τωρα συνεχεια...Δεν με εχετε καταλαβει...αγαπω το μπασκετ περισσοτερο απο ολα τα αθληματα...δεν ειμαι τυφλος, ματια μου εδωσε ο θεος και βλεπω...

Θυμαστε να ειπα τιποτα για το Final 4..δικαιως το κατακτησατε και μπραβο σας...Ειστε η καλυτερη ομαδα στην Ευρωπη...μην εισωπεδονουμε ομως τα παντα...με φρασεις του τυπου περι αδρισμου και απλης επαφης...

Link to comment
Share on other sites

Ξερεις τι με παραξενεύει; Οτι αντι να καθίσετε να κάνετε την αυτοκριτική σας, που ο Γκρηρ και ο Χαλπερίν θυμίζαν κλόουν, καθεστε και μοιρολογάτε για τις βολές και γιατι χάσατε το παιχνίδι. Δεν ηταν φάουλ πανω στο Διαμαντίδη δυο-τρεις φάσεις πριν; ΑΝ το ειχε δώσει; ΑΝ ο Μπατίστ δεν ειχε χάσει τις βολές; ΑΝ στην αρχή δεν σας είχαμε χαρίσει τις 4 επιθέσεις που χάσαμε, ΑΝ, ΑΝ, ΑΝ... Με τον σταυρό στο χέρι και μόνοι σας να παίζατε πάλι τελευταιοι θα ερχόσασταν... Κριμα, γιατι δεν τιμά ουτε εσένα, ουτε κανέναν...

Link to comment
Share on other sites

Oποτε εχεις παραπονα απο την διατησια εεε? Γιατι δεν τα λες ρε Μητσο?

Μπες λιγο στην θεση μου αν ο Σπανουλης εκανε λει απ και το εχανε απο επαφη του αμυντικου,με σκοπο να κοψει τον επιθετικο...τι θα ελεγες...?

Θα εμπαινες στο τρυπακι να πεις γιατι δεν δωθηκε το φαουλ ειλικρινα ναι η οχι?

Link to comment
Share on other sites

Ζωα... Τελειωσε η superleague και ηρθανε στο κακομοιρο το μπασκετακι να το μαμησουνε παλι. Καθε χρονια τα ιδια...

Δεν γινεται να παιξει 3-4 ματσακια φιλικα ο βαζελος με τον γαυρο στο ποδοσφαιρο να πανε ολοι εκει να ηρεμησουμε... Αδειο γηπεδο ρε φουστη μου! Να ακουγεται μονο η μπαλα μονο και το τριξιμο απο τα παπουτσια...

Α ρε 1000 φορες καλυτερα να βλεπω τον 23 να πεταει στον αερα την πουδρα του πριν καθε αγωνα και τετοιες αμερικανιες/καραγκιοζιλικια, παρα να βλεπω Ελλαδο-αθληματα.

Και μετα θες ρε Γιωργο να μαζευτουμε να δουμε ματσακι...

Οξω ρε!

Link to comment
Share on other sites

α. Στάδιο πολέμου και κακίας :p

β. Το ματς χάθηκε κυρίως από τους Χαλπερίν και Γκριρ, και μετά από οτιδήποτε άλλο.

γ. Όποιος λέει ότι δεν δίνεται αυτό το φάουλ, ας πάει να διαβάσει ξανά το μάθημά του, και να ξανάρθει με τον κηδεμόνα. Επαφή στο χέρι όταν κάνει σουτ ο άλλος, είναι φάουλ, και εδώ και στην άλλη πλευρά που αφήνουν πιο σκληρό παιχνίδι.

Link to comment
Share on other sites

Ε, κουβέντα να γίνεται.

Δεν ξέρω αν η τιβί έδειξε καθόλου τη σκηνή που σκάει το πράμα πίσω από τον πάγκο του ΠΑΟ. Από το σημείο που είμαι οι λάμψεις από τις κροτίδες έχουν φαινόμενο μέγεθος ίσα με το νύχι του μικρού δαχτύλου του χεριού (φρεσκοκομμένο νύχι :p). Αυτό το πράμα που έσκασε ήταν τεράστιο. Ευτυχώς που φύγανε, και ευτυχώς που είχε και το πλεξυγκλάς από πίσω, γιατί θα είχαμε ανάπηρους τώρα... (εγκεφαλικά ανάπηρους έχουμε ούτως ή άλλως στα ελληνικά γήπεδα :/)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.