Jump to content



4870 512 x2 crossfire vista


giogio

Recommended Posts

Tρελο κομματι φιλαρακο, μιπως πηρες κατα λαθος καρτες που θα βγουν σε 10χρονια απο τωρα! Ποσο τις δινεις?

Περα απο την πλακα bug ειναι , αυτος 8.9 ειναι χαλια, δεν μπορουσα να κανω με τιποτα crossfire με αυτους στα XP, ενω στα vista μια χαρα....και τελικα στα ΧΠ εβαλα 8.8

Link to comment
Share on other sites

Ειναι γνωστο προβλημα του gpuz σε συνδιασμο με τους 8.9 δεν πρεπει να σε ανυσηχει. Στο "Sensors" tab δειχνει τις σωστες τιμες.

καταλαβα λεω και εγω τι εγινε θα μας τρελανουν οι καρτες:D:D

Link to comment
Share on other sites

Tρελο κομματι φιλαρακο, μιπως πηρες κατα λαθος καρτες που θα βγουν σε 10χρονια απο τωρα! Ποσο τις δινεις?

Περα απο την πλακα bug ειναι , αυτος 8.9 ειναι χαλια, δεν μπορουσα να κανω με τιποτα crossfire με αυτους στα XP, ενω στα vista μια χαρα....και τελικα στα ΧΠ εβαλα 8.8

τις εχω σε συνδυασμο με 8500 σε νερακι στα 4,3 με rampage formula και μνημες corsair dominator 4gb αλλα θελω να σε ρωτησω περι crysis warhead οταν απο τις ρυθμισεις του catalyst τα εχω στο default ολα σε αναλυση 1650χ1050 σε 22 μονιτορ samsung 2232BW και στο παιχνιδι τερμα την ρυθμιση μετα το gamer που εχει την επιλογη δεν θυμαμαι τωρα και 2χΑΑ το παιχνιδι κολλαει και πηγαινει καρε καρε σε αντιθεση ομως αν απο το catalyst βαλω την πρωτη επιλογη 2χ την δευτερη 16χ το παιχνιδι δεν κολλαει μπορεις να μου πεις πανω κατω τι συμφερει να εχω απο το catalyst τις default ρυθμισεις η να πειραζω τα antialasing filter κτλ??

Link to comment
Share on other sites

Αστα default απο catalyst, μεσα στο παιχνιδι (crysis) μην πειραξεις το AA πρεπει να εχει bug και σε μενα παει καρε καρε.....Ενω το παλιο την λογικη πτωση! Γενικα οι drivers της ΑΤΙ ειναι ΚΟΥΚΟΥΡΟΥΚΟΥ!

Link to comment
Share on other sites

Αστα default απο catalyst, μεσα στο παιχνιδι (crysis) μην πειραξεις το AA πρεπει να εχει bug και σε μενα παει καρε καρε.....Ενω το παλιο την λογικη πτωση! Γενικα οι drivers της ΑΤΙ ειναι ΚΟΥΚΟΥΡΟΥΚΟΥ!

αμαν με αυτους τους catalyst πια βγαινει ενα παιχνιδι της προκοπης και τωρα θα πρεπει να περιμενουμε τους 8.10 η 8.11 για να το παιξουμε σωστα :confused::confused:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.