Jump to content


SSD στην Ελλάδα


GriGaS

Recommended Posts

Το πλαίσιο έβαλε νέα κατηγορία SSD. Πολλά διαφορετικά μοντέλα (πάνω από 30) σε τιμές για όλα τα γούστα.

http://www.plaisio.gr/productlist.aspx?catalog=20&x=30&category=1000000373

ο 15άρης supertalent που έχει με 99 ευρά τι λέει? σαν χωρητικότητα μου είναι υπέραρκετός. αξίζει να τον πάρω ή να περιμένω τον 74άρη velociraptor?

Link to comment
Share on other sites

πιστευω οτι αξιζει καλυτερα ο OCZ SSD 30Gb v2 με τα 169..ψηνομαι τρελα να τον παρω και να κανω τα τεστακια μου πανω σε ich10 αλλα θα περιμενω να ερθουν οι intel και να πεσουν λιγο οι τιμες....

Link to comment
Share on other sites

πιστευω οτι αξιζει καλυτερα ο OCZ SSD 30Gb v2 με τα 169..ψηνομαι τρελα να τον παρω και να κανω τα τεστακια μου πανω σε ich10 αλλα θα περιμενω να ερθουν οι intel και να πεσουν λιγο οι τιμες....

και εγω αυτον ζαχαρωνω αλλα λογω αρκετων προβληματων με multitasking που αναφερονται για τους OCZ, κολυωμαι... 170ε ειναι αυτα, μη τα δωσω και τσαμπα και εχει 2sec delay αμα εχω ανοιχτες αρκετες εφαρμογες...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.