Jump to content


gts 320 πιο γρηγορη απο 8800gt!


ΛΑΜΠΡΟΣ

Recommended Posts

οποιος πουλησε την gts 320 του για να παρει 8800gt την πατησε αφου η gt εχει μονο 256bit m.interface ενω η gts320 320!επισης μου ειπε να κοιταξω τιμες εξωτερικου να δω ποσο κανει ακομα!ενω στο skroytz που ξεκινανε απο 97 ευρω μου ειπε οτι αυτες δεν εχουν 320bit m.interface!!!!:blink::-O:help::help::help:

αυτες ειναι αποψεις που ανταλαξαμε με ενα παιδι απο αλλο φορουμ οταν εβαλε αγγελια την gainward gts320 golden sample 180 ευρω.και υστερα απο παρατηρηση μου την εριξε στα 150 και συνεχιζει να επιμενει οτι ειναι πιο γρηγορη απο 8800gt.:tomato::tomato::-O:-O

φυσικα μετα απο πολυ κραξιμο σε πμ και link απο tomshardware συνεχιζει να επιμενει...:jump1::-O:help::help::help:

Link to comment
Share on other sites

To ίδιο γίνεται και με όσους αγόρασαν ένα πισί 1000 ευρώ πριν από 3 χρόνια και νομίζουν ότι μπορούν να το πουλήσουν τώρα στα 700...

Έχω δεί πολλές τέτοιες αγγελίες κατά καιρούς και ΔΕΝ αξίζει να ασχοληθείς, χάσιμο χρόνου θα είναι.

Το ποιό περίεργο βέβαια είναι ότι βρίσκονται αγοραστές που τα δίνουν τα λεφτά αυτά...:eek:

Link to comment
Share on other sites

Κάθε τί έχει τον αγοραστή του. Κι εμένα γνωστός είχε πάρει πριν 4-5 χρόνια laptop μτχ στα 1200 ευρώ. Μετά από ένα χρόνο που δεν το χρειαζόταν άλλο, μου είπε να το πουλούσαμε. Του λέω πόσο και μου λέει, έ,κάνα χιλιάρικο. Του λέω αποκλείεται! Κι όμως, κάνα τρίμηνο μετά, το έδωσε 1000 και μετρητά :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Κάθε τί έχει τον αγοραστή του. Κι εμένα γνωστός είχε πάρει πριν 4-5 χρόνια laptop μτχ στα 1200 ευρώ. Μετά από ένα χρόνο που δεν το χρειαζόταν άλλο, μου είπε να το πουλούσαμε. Του λέω πόσο και μου λέει, έ,κάνα χιλιάρικο. Του λέω αποκλείεται! Κι όμως, κάνα τρίμηνο μετά, το έδωσε 1000 και μετρητά :hehe:

Οποιος χαλβας το πηρε θα κλαιει τα λεφτακια του :hehe::hehe::hehe:

Link to comment
Share on other sites

Ένα παιδί κάνα μήνα μετά που βγήκε η 8800GT ήθελε κάρτα γραφικών

Η 8800gts 640MB ήταν ακόμη στα ράφια και έκανε πάνω από 300 ευρώ

Η 8800GT έκανε κάπου 200+ ευρώ μετα από μια εβδομάδα που των ξανασυνάντησα πήρε την 8800gts .

Αυτός το μονό που καταλάβαινε ήταν η μνήμη της κάρτας γραφικών σου λέει 640MB άρα είναι καλύτερη

Αυτός είναι θύμα

Ο τύπος όμως εδώ είναι πολύ καλά διαβασμένος όσοι δεν γνωρίζουν αρκετά από PC δίνουν σημασία στα ποσά ΜΒ μνήμη έχει η κάρτα και στο m.interface (σε δεύτερη μοίρα)

Ο τύπος σου λέει αφού δεν έχει η κάρτα πολλά MB (320 MB ) να ρίξω το άλλο παράθυρο στη φόρα το 320bit m.interface έναντι των 256 bit της 8800gt

Αφού ούτος η άλλος θύμα Ψάχνει

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.