Jump to content



Ποια μητρικη;Asus p5e or Asus p5q deluxe


apalagmenos

Recommended Posts

Καλησπερα.Οπως λεει και ο τιτλος τι να διαλεξω,τι;Η χρηματικη διαφορα ειναι 30 ευρω.Απο κει και περα ολο και λιγο overclocking θα κανω,με ενδιαφερουν οι επιδοσεις και οσο μπορει να συνεισφερει μια mobo και παιχνιδια απαιτησεων θα παιξω.Τι λετε; αυριο ειναι να τα αγορασω μαζι με μια Asus 4870

Link to comment
Share on other sites

Παιδια,βοηθατε.Οταν ειχα επανω σε μια asus p5e sli μια ati hd2400 για πρωτη φορα παρατηρησα το εξης:εχω συνδεδεμενο το pc σε μια sony w3000 full hd.Eχω στην μια hdmi τον δορυφ. δεκτη και στην αλλη το pc.Οταν εκλεινα την tv η γυριζα σε αλλη πηγη π.χ. DTV η δορυφ. δεκτη και ξαναγυριζα στην hdmi που εχω το pc δεν ειχα εικονα.Οταν εκανα την εναλλαγη συντομα ξαναειχα εικονα απο το pc.To ιδιο συμβαινει και τωρα με την νεα συνθεση pc που εχω.Υπ οψιν οταν ειχα μια nvidia 7900gt δεν ειχε συμβει ποτε.Μπορειτε να μου πειτε τι φταιει;

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασα να βγαλω και να βαλω το καλωδιο απο την υποδοχη hdmi της τηλεορασης και επανερχεται η εικονα.Τι γινετα ρε παιδια;Τι φακιρικα ειναι αυτα;

Link to comment
Share on other sites

Σημερα πηρα το τελειωτικο χτυπημα.Ενω εχθες ο υπολογιστης εκλεισε κανονικα(τον κλεινω και απο τον διακοπτη πισω)σημερα δεν αποκρινεται.Τι στο καλο συμβαινει παλι;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Kαλησπερα παιδια.Μετα απο καιρο μια νεα απορια.Εκανα φορματ και εβαλα xp sp2.Κανω εγκατασταση τους drivers της μητρικης και δεν βρισκει τους drivers για audio device on high definitions audio bus.Αυτοι οι drivers δεν εγκαθιστανται με τους drivers του chipset;

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.