Jump to content


Lian Li PC-P80 Armorsuit


Agrini0tis

Recommended Posts

Τις 10 pci τι τις έχει? Αφού μέχρι 6 χωράνε...

Είναι για extension cards με USB/Firewire για να βγάλεις πίσω τις extra θύρες που μπορεί να έχει το ΑΤΧ ή το Micro-ATX mobo, όπως και για Ε-ΑΤΧ και WTX form factor mobos για servers και workstation που έχουν παραπανω θύρες.

Γενικά πάντως κι εγώ συμφωνώ απόλυτα ότι είναι πάρα πολλά για αυτό το μοντέλο. Πάρε Lian-Li αλλά όχι το συγκεκριμένο.

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς, ενώ τα 2 armorsuit διατηρούν την φοβερή ποιότητα της lian li, χάνουν πολύ κατά την γνώμη μου σε εμφάνιση σε σχέση με τον ανταγωνισμό. Επίσης, αν ανέβεις σε αυτή την τιμή μπαίνει και η silverstone στο παιχνίδι με τα TJ-07 και TJ-10, που πραγματικά χτυπάνε την lian li στα ίσια από άποψη ποιότητας αλλά και εργονομίας/εμφάνισης.

Αν κοιτάς για lian li σε midi tower, μόλις ήρθαν αυτά τα δύο στην αγορά, σε καταπληκτική τιμή...απλά τα σπάνε, θα πάω την πέμπτη να τα δω και από κοντά...

PC-60FB Black

PC-7FB Black

Για full tower, ίσως η καλύτερη πρόταση της αγοράς είναι το παλιό και καλόPC-A70B το οποίο δίνουν και σε super τιμή...για κάτι ακόμα πιο ξεχωριστό πας στο καταπληκτικό σε ψύξη PC-A77B Black και νέταρες...από εκεί και πέρα, οι τιμές ξεφεύγουν imo πολύ...

Link to comment
Share on other sites

Yep, νομίζω πως είναι το ίδιο σασί. ΔΕΝ ξέρω επίσης αν το 60 έχει το πλαϊνό παράθυρο που προβλέπεται για το μοντέλο, σε αντίθεση με το 7αρι που στην photo του πλαισίου δεν έχει παράθυρο. (Ενώ κανονικά προβλέπεται και αυτό)...

Σήμερα εν τω μεταξύ, απέσυρε από το website του το e-shop τo 7FB που πούλαγε στα....280 euro. Περιέργως, το πλαίσιο το έφερε στα 80, και ξαφνικά το e-shop εξάντλησε το απόθεμά του...

Καλά να ναι το skroutz...:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.