Jump to content



Αναζήτηση οθόνης LCD...


Qlim4X

Recommended Posts

πάμε στο ψητό.

θέλω

1)full HD 1080p

2)DVI connection

3)22"-26"

4)100Hz is it possible?

5)4:3 mod έστω και με τις μαύρες γραμμές αριστερά δεξιά

από λεφτά δεν ξέρω τι παίζει αλλά όχι και 1000. υπόψιν θα αγοραστεί από εξωτερικό

Link to comment
Share on other sites

πάμε στο ψητό.

θέλω

1)full HD 1080p

2)DVI connection

3)22"-26"

4)100Hz is it possible?

5)4:3 mod έστω και με τις μαύρες γραμμές αριστερά δεξιά

από λεφτά δεν ξέρω τι παίζει αλλά όχι και 1000. υπόψιν θα αγοραστεί από εξωτερικό

1) ναι είναι δυνατόν όλες η οθόνες άνω τον 24" είναι full HD

2) ναι είναι στάνταρ ποια

3) εννοείτε εφοσω μονό 24"+ είναι full HD

4) ?? σε οθόνη PC :crazy: ? Δεν υπάρχει σε αυτήν την ανάλυση 60Hz είναι όλες άμα θέλεις 100Hz θα πρέπει να πας σε τηλεόραση :p

5) όλες η wide οθόνες το υποστηρίζουν άλλα εσύ γιατί το θέλεις :blink: αφού όλα τα σύγχρονα παιχνίδια υποστηρίζουν το wide πρότυπο!

Επίσης δεν ισχύει ότι αν δεν έχεις 100Hz δεν κάνεις δαυλιά :blink: αυτό ισχύει για τις παλιές CRT :whistle2: στις TFT αυτό που έχει σημασία είναι τα χαμηλά ms :smoke:! Όσο ποιο κάτω τόσο το καλύτερο! Βεβαία θυσιάζεις την πιοτιά άλλα έχεις την ταχύτητα του panel.

Link to comment
Share on other sites

πάμε στο ψητό.

θέλω

...

4)100Hz is it possible?

...

Η Viewsonic βγαζει μια 22"αρα στα 120hz. Δεν ξερω βεβαια αν τα 120 ειναι "αληθινα" η απλα δειχνει διπλα τα frames, οπως δεν ξερω και λοιπα χαρακτηριστικα...

http://www.viewsonic.com/companyinfo/pressrelease_detail.cfm?key_press_release=2094

Link to comment
Share on other sites

fps gaming

αν δεν έχεις 100 δεν κάνεις δουλειά....

τα 100Hz και να τα έχεις τι να τα κάνεις, τι στιγμή που το DVI έχει output στα 60Hz

και το αναλογικο 75, σωστα;

Πανε οι εποχες που το refresh rate επαιζε ρολο.

Link to comment
Share on other sites

Dag & thor για αυτη μιλατε?

http://www.123market.gr/product_info.php?products_id=45715

τα παραπανω λινκ δε παιζουν

MAKΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑ.....

Κοστίζει τα ίδια χρήματα μαζί με μεταφορικά με την W2600H-BF αλλά φοράει TN Panel(W2600H-PF) και δεν έχει σχέση με αυτή που είχε το ΠΛΑΙΣΙΟ...

Μην πέσεις στην παγίδα..... :TD:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.