Jump to content



Aγορά Πολυμηχανήματος


Recommended Posts

Εγω εχω το dx7450. Το ειχα παρει βεβαια ~100 ευρω.

Αν και δεν εκτυπωνω τρελα, ειμαι πολυ ευχαριστημενος.

Εχε υποψην οτι το πακετο τα μελανια (τα 3 εγχρωμα και το μαυρο) εχουν περιπου 30 ευρω. Δεν ξερω ποσο εχουν τα αναλωσιμα σε αλλες μαρκες απλα το αναφερω :)

Link to comment
Share on other sites

Την έχω πατήσει δύο φορές από HP τώρα από canon δεν ξέρω.Αυτό που ξέρω είναι ότι στο εργοστάσιο που έχουμε 2 πολυμηχανήματα epson και ένα HP τα δύο είναι σκυλιά ενώ το HP είναι έτοιμο για σούτι.:whip:

Link to comment
Share on other sites

epson και Hp είχα και χαλάσαν στο χρόνο μόνα τους το ένα δεν παίρνει τα χαρτιά σωστά και το άλλο δεν τυπώνει σωστά τώρα με canon παίζει να έχω τυπώσει 2 φορές παραπάνω από όσα τύπωσα με τα άλλα 2 και δεν έχει πάθει τίποτα luck ? οι ποιο πολλοί λένε canon σαν καλύτερα

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Δεν έχεις γράψει το μοντέλο του εκτυπωτή στο οποίο αναφέρεσαι και το μουλτίραμα άλλαξε τις σελίδες του...

Μπορείς να μου πεις ποιόν πήρες και αν έμεινες ευχαριστημένος, γιατί κι εγώ ψάχνω για πολυμηχάνημα;

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.