Jump to content



Aquamark - ΗWbot - Block


Recommended Posts

Μπορω να μπλοκαρω τους Ρωσους ? http://www.hwbot.org/quickSearch.do?hardwareId=GPU_430&name=Radeon+X1300+HyperMemory+%2873%29 εχουν εξωπραγματικο νουμερο στην Χ1300 και στη φωτο που δινουν το GFX και το CPU σκορ ειναι n/a kαι τελικη βαθμολογια 79,400 ειναι λογικο αυτο(να εχουν n/a)? Εχω τον Ε8400@4050 και 600/320 την gpu και δεν ξεπερναω τα 35.000. ουτε η φωτο τους πρεπει να ναι σωστη . Μια βοηθεια απο καποιον που ξερει κατι παραπανω :baby:

Link to comment
Share on other sites

Και τα πρώτα scores με 9600M μου φαίνονται περίεργα, αλλά δεν τα κάνω report.. Τα δικά μου δεν είναι τελείως "καθαρά", δε φαίνονται η ανάλυση και οι μνήμες :zzz:

+ Ότι δεν είμαι απόλυτα σίγουρος, αλλά δε με καίει και τόσο

Link to comment
Share on other sites

Βάση ημερομηνίας, η φωτογραφία που έχουν είναι σωστή για τα τότε δεδομένα...

Όσο αναφορά το GFX και το CPU σκορ n/a

επειδή έχει τύχει σε μένα ανάλογη περίπτωση με καλό σκορ σχετικά, άσχετα αν δεν το ποσταρα,

διαβάζοντας τους σημερινούς κανόνες,

δεν λέει κάπου ότι πρέπει να αναγράφεται το GFX και το CPU σκορ

Rules for online submissions.

Any online Aquamark submission must comply to the following rules:

* use default Aquamark settings

* have a valid screenshot (see example below): clearly show score, processor in CPU-Z, videocard in GPU-Z (as of 15 may 2008)

* gpu-z in screenshot, dropdown must be visible if you run in SLI so all videocards are identified. Rivatuner may be used if GPU-Z fails to identify videocard properly (as of 15 may 2008)

Όσο αναφορά το εξωπραγματικό νούμερο στην Χ1300 (χωρίς να έχω τσεκάρει αυτά που λες :rolleyes:)

είναι πιθανών να έχει γίνει κάποια <<ΛΑΜΟΓΙΑ>> (π.χ. να το έχουν κάνει με άλλη κάρτα)

άλλα άντε απόδειξέ το...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.