Jump to content



Dell inspiron 1525 vs HP C792EV


magicman

Recommended Posts

http://www.you.gr/b2c_iqshop/b2c/pd.do?pg=1DF30937FC6E9643B47E0E1BD54EAB3A&pa=EE5198654632E4489E26CC72A5F22116

http://www.you.gr/b2c_iqshop/b2c/pd.do?pg=3DD54F3849207B4DB2EA77C158E8BE55&pa=EE5198654632E4489E26CC72A5F22116

το οριο ειναι στα 650. ειναι και δυσκολοι καιροι.

αξιζει το dell τα παραπανω χρηματα? το hp 1 χρονο εγγυηση, το dell 2.

για βοηθηστε..

βασικα ειναι και το βαρος. το hp ειναι 3.1 κιλα ενω το dell 2.8.

υ.γ. σε αυτα τα χρηματα αυτα βρηκα. αν καποιος εχει κατι αλλο υποψιν του ας το προτεινει αρκει να ειναι hp,dell,toshiba

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω για τις άλλες σου επιλογές, το Dell το χρησιμοποιεί η κοπελιά μου εδώ και 3-4 μήνες και δεν έχουμε κανένα παράπονο.

Για το αν αξίζει τα παραπάνω χρήματα δεν το ξέρω, αυτό που θα πρέπει να κοιτάξεις είναι και το κομμάτι της υποστήριξης, αν πχ πρέπει να το στείλεις εσύ ή έρχονται στον χώρο σου κλπ.

Link to comment
Share on other sites

βασικα και το hp με επεκταση εγγυησης για αλλο ενα χρονο στα ιδια χρηματα βγαινει.

για την υποστηριξη απο οσο ξερω ή dell ειναι καλυτερη σε σχεση μς την hp.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω για τις άλλες σου επιλογές, το Dell το χρησιμοποιεί η κοπελιά μου εδώ και 3-4 μήνες και δεν έχουμε κανένα παράπονο.

Για το αν αξίζει τα παραπάνω χρήματα δεν το ξέρω, αυτό που θα πρέπει να κοιτάξεις είναι και το κομμάτι της υποστήριξης, αν πχ πρέπει να το στείλεις εσύ ή έρχονται στον χώρο σου κλπ.

μαλλον και εγω παω για αυτο,εαν μπορουσες να μας πεις δυο λογια για την οθονη,δηλ εαν γυαλιστερη,κουραστικη,κτλ.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.