Jump to content



Ερώτηση για USB!


ΒΑΒΑ84

Recommended Posts

Guys καποιος τα φωτα του παρακαλώ! Πήρα ενα στικάκι 8GB χτες, αλλά δεν μπορώ να του βάλω αρχεία πάνω απο 4GB!! Όταν είναι ενιαία εννοώ! αλλιώς αν του βάζω για παράδειγμα 3 αρχεία των 2,5GB τα παίρνει κανονικά!

Προφανώς κάτι δεν ξέρω! μπορεί κάποιος να μου πει το γιατί?

Thanks!

Link to comment
Share on other sites

Δε θέλω να το κάνω αυτό διότι έτσι δε θα παίζει στο dvd player... βλέπεις τα dvd player δέχονται μόνο σε fat32... δυστυχώς! και με βολεύει πολύ για τις foto που τις βγάζει τέλεια μέσω dvd στην 32αρα μου! :cool:

Link to comment
Share on other sites

Δε θέλω να το κάνω αυτό διότι έτσι δε θα παίζει στο dvd player... βλέπεις τα dvd player δέχονται μόνο σε fat32... δυστυχώς! και με βολεύει πολύ για τις foto που τις βγάζει τέλεια μέσω dvd στην 32αρα μου! :cool:

το εχεις δοκιμασει οτι δεν σου αναγνωριζει ntfs? εμενα τα παιζει κανονικα... δεν χανεις τιποτα να δοκιμασεις

Link to comment
Share on other sites

Κανε κατι αλλο διαμορφωσε το στικακι σου στα 2GB και 6GB αντιστοιχα τα 2 να ειναι FAT32 και τα υπολοιπα 6 να ειναι αποθηκευτικος χωρος για καθε λογης αρχεια. στο λεω αυτο γιατι δεν πιστευω να θες πανω απο 2GB φωτογραφιες για την 32αρα.

Link to comment
Share on other sites

Κανε κατι αλλο διαμορφωσε το στικακι σου στα 2GB και 6GB αντιστοιχα τα 2 να ειναι FAT32 και τα υπολοιπα 6 να ειναι αποθηκευτικος χωρος για καθε λογης αρχεια. στο λεω αυτο γιατι δεν πιστευω να θες πανω απο 2GB φωτογραφιες για την 32αρα.

Πόσο "καλό" και "ασφαλές" είναι να δημιουργήσεις partitions σε ένα USB Stick;

Δεν θα φάει καμιά φρίκη; Εάν όχι με ποιο πρόγραμμα μπορείς να κάνεις κάτι τέτοιο;;;

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.