Jump to content



Silverstone TJ-09S στα 109€!!!


thor

Recommended Posts

Ήμουν με το ένα χέρι έτοιμος για αγορά όταν ήταν διαθέσιμο. Αλλά αυτό το ασημί χρώμα δε σηκώνεται βρε παιδί μου. Χάθηκε δηλαδή να βγάλουν προσφορά κανένα κουτί σε μαύρο χρώμα ; Τέλος πάντων, καλό είναι να ονειρευόμαστε ...

Link to comment
Share on other sites

Βασικά το έχω δει από κοντά και το ασημί....απίστευτο είναι, ειδικά αν βάλεις μέσα αρκετό σλουμίνιο (call me thermalright)...πάντως:

1> Το προτελευταίο μαύρο TJ-09 το πήρα εγώ από το πλαίσιο πριν απο 3μήνες...χαρ χαρ...:smoke:

2> Ο λόγος που θέλανε να το στείλουν είναι πως τους έμειναν τα κομμάτια απούλητα λόγω χρώματος. Σε αυτή την τιμή πάντως, και φούξια πουά να ήταν το τσίμπαγα αμάσητο...και το έβαφα με 20 euro...

Link to comment
Share on other sites

αναμενομενο

πηρα τηλ σημερα κ μου ειπαν οτι τελος...

δεν μου ειπε ο τυπος οτι δεν προλαβα, απλα τελος απο αποθεμα..

τον ρωτησα ποσα κουτια υπηρχαν δεν μου απαντησε!

τον ρωτησα ποτε εφυγε το τελευταιο κουτι ουτε παλι απαντησε!

βασικα ελεγε δεν ξερω.. ψεμα... call me sap

μια φορα να προλαβω μια προσφορα στο πλαισιο σαν απλος πελατης και τι στον κοσμο:cool:

και μια μερα πριν βγει η προσφορα να εκανα την παραγγελια παλι δεν θα προλαβαινα χεχε

εν αναμονη μπας και βγει τπτ αλλο...:suicide2: :suicide2:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.