Jump to content



ECS A780GM-A


spH3RiCal

Recommended Posts

  • Replies 49
  • Created
  • Last Reply

Φουρνος το 780g παλι καλα που υπαρχουν και τα 80αρια fan :hehe: Αλλα γμτ στα 270 εχω μαυρη οθονη και θελει bios reset.. Ρευματα εδωσα παντου, κατεβασα htt μνημες τιποτα.. Λεω να βαλω ξεχωριστη καρτα μπας και παρει τιποτα.. Ρευμα στο chipset δε μπορεις να δωσεις με αυτη τη μητρικη ε?

Link to comment
Share on other sites

Ρευμα στο chipset δε μπορεις να δωσεις με αυτη τη μητρικη ε?

δυστυχώς όχι... εγώ μέχρι 267 την πήγα αλλά δεν δοκίμασα παραπάνω (δεν χρειάζοταν)

δεν το πιστευω πηρα ποντακια με το ταπεινο μου μηχανημα!

http://www.hwbot.org/user.do?userId=13077

δώσε κι άλλο man :T: κλείσε κάνα task και kaspersky και θα πας καλύτερα :T:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά την αγόρασα για ένα φίλο και μου λέει οτι του κάνει σπασίματα στην οθόνη.Δεν έχω πάει για να δώ τί ακριβώς εννοεί..έχει κάποιος αντίστοιχο πρόβλημα με την Onboard κάρτα?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά την αγόρασα για ένα φίλο και μου λέει οτι του κάνει σπασίματα στην οθόνη.Δεν έχω πάει για να δώ τί ακριβώς εννοεί..έχει κάποιος αντίστοιχο πρόβλημα με την Onboard κάρτα?

αν δεν έχει βάλει τους drivers μόνο! Αλλιώς όχι, δεν είναι φυσιολογικό...

Link to comment
Share on other sites

Την 3200 την εχεις δοκιμασει καθολου? Εμενα βγαζει 3dmark06 μεχρι 579.. Αυτο που δεν εχω καταλαβει ειναι πως δουλευει το ολο θεμα με τις μνημες.. Παιρνει μερος απο τις ram, αλλα αν εχεις κανει o/c στις ram giati γιατι το gpuz δε δειχνει την πραγματικη συχνοτητα..? Πχ εχω βαλει διαιρετη 533, οι μνημες τρεχουν στα 572 αλλα το gpuz λεει 533..

Link to comment
Share on other sites

προσωπικα την 3200 δεν την εχω δοκιμασει καθολου!

κατι αλλο εχω φαει ολα τα settings το μονο που δεν εχω βρει ειναι απο που μπορων απαιξω με τον διαιρετη! εχετε καμια ιδεα?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.