Jump to content



αγορα απο memoryc?


redbighunter

Recommended Posts

Για τα μεταφορικά συμφωνώ και εγώ, αλλά το να ρωτάς αν δέχεται πιστωτικές κάρτες είναι λίγο κραυγαλέο πιστεύω, μιας και το αναφέρει ξεκάθαρα στον δικτυακό τόπο του memoryc "We accept payment with the following types of credit cards and debit cards: Visa, MasterCard, Visa/Electron, Visa/Delta, American Express (Amex), Switch/Maestro, Laser,." (http://www.memoryc.com/pages/credit_cards.html).

Μην το λες! Μετά από παραγγελία που έκανα σε αγγλικό μαγαζί όπου είχε όλα τα δεχόμαστε βίζα κλπ κλπ και αφού έβαλα και τα στοιχεία της πιστωτικής μου (μία εθνική go), είδα ότι δεν διεκπεραιωνόταν η παραγγελία και τους πήρα τηλέφωνο. Και μάντεψε... δεν δεχόταν το μαγαζί λέει κάρτες από Ελλάδα. Τώρα τι να πεις...

Πάντως στο ψάξιμο που έκανα πέρασα κι από memoryc όπου το service ήταν άψογο. Μέχρι και Live chat με υπάλληλο του καταστήματος για να απαντήσει σε οποιαδήποτε ερώτησή μου είχε!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.