Jump to content



P5E πως καηκαν ολες οι usb?


thor

Recommended Posts

η ιστορια, καθομαι αμεριμνος και χαζευω στο net. ξαφνικα το συστημα φριζαρει και μετα απο επανεκκινηση αρνειται πεισματικα ακομη και να μπει στο bios. τελικα μετα απο αφαιρεση μπαταριας ζωντανευει, αλλα δεν δουλευει καμια usb... καμια προταση η' παω για rma???

Link to comment
Share on other sites

η ιστορια, καθομαι αμεριμνος και χαζευω στο net. ξαφνικα το συστημα φριζαρει και μετα απο επανεκκινηση αρνειται πεισματικα ακομη και να μπει στο bios. τελικα μετα απο αφαιρεση μπαταριας ζωντανευει, αλλα δεν δουλευει καμια usb... καμια προταση η' παω για rma???

Το γεγονος ότι καθεσαι αμεριμνος και χαζεύεις στο νετ, μου θυμίζει τον τύπο που σφυρίζει ατάραχος γνωρίζοντας ότι έχει χ3σμ3ν1 την φωλία του (aka -> :whistle2: ) . Μπαγασάκο, το κλοκάραμε το μηχάνημα, έτσι δεν είναι ; :hehe:

Ok, λοιπόν, από εναν φίλο μου ξέρω ότι είχα παρόμοιο περιστατικό και ότι κυκλοφορεί ιος που νεκρώνει τις usb. Τωρα δεν γνωριζω κατι παραπανω για να σε βοηθησω.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.