Jump to content



plaisio stockhouse return of the special offers χαχα


th3rul3r

Recommended Posts

ετσι για να γελασουμε λιγο

# Asus P5K3 Deluxe WiFi-AP (s775, DDR3)

# (s775, DDR3)

# Κωδικός Stock House: 962112

# Περιορισμένο Απόθεμα Τιμή Stock House : 12,01 € http://www.plaisio.gr/productrmapreview.aspx?product=962112&catalog=20

λοιπον λεω να παω να παρω κανα δυο για μενα θελει κανεις να μου παραγεειλει να του παρω ???? χαχαχαχαχα :whip::sarcastic:

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς επειδή εννοείς εμένα.

Τη μητρική τη πήρα από το στόκ πρίν από 2 εβδομάδες για 57.29 ευρω για ένα pc που τελικά δεν έγινε ποτέ...

Αν περίμενα να βρώ μητρική με 12 ευρώ,σώθηκα.

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς επειδή εννοείς εμένα.

Τη μητρική τη πήρα από το στόκ πρίν από 2 εβδομάδες για 57.29 ευρω για ένα pc που τελικά δεν έγινε ποτέ...

Αν περίμενα να βρώ μητρική με 12 ευρώ,σώθηκα.

ρε φιλε μου γιατι πιανεσαι? εσυ πουλας αλλη μητρικη σε αλλη τιμη και απ'οτι λες πρεπει να εχεις αποδειξη 57.29 σωστα? :hmm:

Link to comment
Share on other sites

Ευτυχώς που πόσταρες, τρέχω στο στοκάδικο, γιατί ήμουν έτοιμος να πάρω από αγγελία μια "Asus P5K3 Deluxe WiFi, as is χωρίς συνοδευτικά. Τιμή 60 ευρώ" :p

Να σου πάρω κι εσένα μερικές? :rolleyes::

Χμ εχουμε περιπου το ιδιο username :p

Τωρα που το λες καπου ειδα κι εγω να πωλειται μια τετοια μητρικη προς 60 ευρω χωρις συνοδευτικα. Τυχαιο? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Για να μην κάτσω να αναλύσω ποιος λέει ότι θέλει εδώ πέρα ιδιαιτέρως:

1) Ξεκολλάτε με το πείραγμα, ποιος αγόρασε πόσο και πόσο το πουλάει. Ναι, το πήρε 57,30 και το δίνει 60, έβαλε και τη βενζίνη μέσα και τις τρίχες που πέσανε στο δρόμο.

2) Έχω δει πόσες αγγελίες κατα καιρούς, αυτό δεν σημαίνει ότι είναι κάποιος συνέχεια στα stockάδικα και τις πουλάει μετά.

3) Κλειδώνει το thread, ευχαριστούμε για την ενημέρωση, τα πικρόχολα σχόλια προς υπόλοιπους αλλού.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.