Jump to content



Γιατι κολλαει στο format?????????


mxdmax

Recommended Posts

Για σας χτες πηγα κ μου αλλαξαν motherboard γιατι δεν υποστηριζε crossfire...:getlost::getlost:κ σημερα αποφασισα να κανω format για να περασω τουσ drives της καινουριας motherboard...ολα πηγεναν καλα αλλα στο τελευταιο βημα που αποθηκεθει τισ ρυθμησεισ στα xp μου κολλησε αθ\υτο εγινε για αλλεσ 5 φορεσ...πηγα μετα να βαλω τα vista αλλα τοτε κολλησε στην απχη απχη ποθ φορτωνει τα αρχεια για να παμε να κανουμε partitions...μηπως μπορειτε να μου πειτε τι φταιει??????:hmm::hmm:

Την motherboard δεν την συωδεσα εγω πανω στο pc...κ τα λογισμικα μου ειναι αυθεντικα...ευχαριστω...

Link to comment
Share on other sites

Έχω αλλάξει 3 φορές καλώδιο Sata επειδή έβρισκε στο παράθυρο (το ίσιο βύσμα) και χάλαγε, με αποτέλεσμα να πατάει μπλε οθόνες σε άσχετες στιγμές... (και να μην ολοκληρώνει setup windows)

Μέχρι που "ξηλώθηκα" να πάρω ένα γωνιακό sata και ηρέμησα...:wall:

Link to comment
Share on other sites

λάθος......μπορεί να είναι ελάχιστα τραυματισμένο και να δημιουργεί τέτοιου είδους προβλήματα.

(συμβουλή για καλώδια)

ΠΟΤΕ μην τα κάνετε μακαρόνια σπιράλ με το γνωστό κόλπο να τα τυλίγεται γύρω από ένα στυλό ή μολύβι.το πιθανότερο είναι να χαλάσετε το καλώδιο

Link to comment
Share on other sites

στο καλώδιο sata η δουλεύει η δεν δουλεύει !!

δεν μπορεί να κάνει διακοπές μονο του στα καλά καθούμενα σωστά?:shifty:

Kαι όμως γίνετε π.χ στου pastelidis n.s. υπήρχε το πρόβλημα με το sata και τελικά έφτεγε το καλώδιο.Ή δεν έκανε καλή επαφή ή κάτι άλλο.......

Link to comment
Share on other sites

Σε ενα φιλαρακι τα Vista κολαγαν στο 12% και το προβλημα ηταν στο DVD-rom...δεν μπορουσε να διαβασει το δισκακι των Vista...οποτε εφοσον δοκιμασαμε τα ΠΑΝΤΑ αλλαξαμε και το dvd και με το δικο μου εκανε install :D

Δοκιμασε και αυτο...Μακαρι να σου δουλεψει...:fun:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.