Jump to content



Eυρύχωρη θήκη για Dslr


Recommended Posts

εγω μεσα στην βδομαδα περιμενω να μου ερθει η crumpler που εχω παραγγελει.

Ηθελα μια τσαντα που να μην φωναζει απο χιλιομετρο οτι ειναι τσαντα μηχανης και ολα τα μοντελα της crumpler ειναι ακριβως για αυτην την δουλεια. Το μοντελο που πηρα ειναι το "Pretty Boy xl" μου πηγε με τα μεταφορικα απο 45 ευρω απο ebay.

Εντυπωσεις οταν με το καλο ερθει :happy:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

επειδη με κοβω να παιρνω και γω μια σε λιγο καιρο(η δωρο που μου δωσανε ειναι μια χαρα για τωρα δεν λεω αλλα δεν χωραει αλλο φακο κτλ...) πως ειναι η θηκη? μου αρεσε και σκεφτομαι να την παραγγειλω...

Link to comment
Share on other sites

Η θηκη ειναι αρκετα ποιοτικη και εξωτερικα εμενα μου αρεσει αρκετα. Την χρησιμοποιω με μια bridge φωτογραφικη (canon powershot s5),2 adapters για φιλτρα,4 φιλτρα εναν μακρο φακο,ενα φλας και διαφορα αλλα μικροπραγματα. Ολα τα παραπανω χωρανε μια χαρα και υποθετω οτι θα χωραει ανετα εναν φακο και την φωτογραφικη σου με αλλον ενα πανω στην μηχανη.

Να και μια φωτογραφια απο το εσωτερικο της.

Στην προτεινω αλλα ισως κοιταγες για το μεγαλυτερο μοντελο,εγω πηρα την pretty box xl οποτε ριξε και μια ματια για την xxl. Τελος καλυτερα να την παρεις απο εξωτερικο γιατι εδω την εβρισκα 30 ευρω ακριβοτερη (αν θες πες μου να σου στειλω pm με το link του πωλητη που την πηρα).

Link to comment
Share on other sites

ωραια..μια χαρα μου φαινεται η θηκουλα...σε ευχαριστω για την φωτο!

απο ebay θα την παρω σιγουρα!

να παρω την xxl λες ε? αυτη σκεφτομουν στην αρχη να σου πω την αληθεια αλλα δεν με βλεπω να γυρναω με εξτρα 2 φακους συντομα...οποτε η πιο μικρη ισως να ειναι πιο πρακτικη-βολικη!

Link to comment
Share on other sites

ωραια..μια χαρα μου φαινεται η θηκουλα...σε ευχαριστω για την φωτο!

απο ebay θα την παρω σιγουρα!

να παρω την xxl λες ε? αυτη σκεφτομουν στην αρχη να σου πω την αληθεια αλλα δεν με βλεπω να γυρναω με εξτρα 2 φακους συντομα...οποτε η πιο μικρη ισως να ειναι πιο πρακτικη-βολικη!

Κοιτα και εγω ελεγα να επαιρνα την xxl αλλα δεν την βρηκα τελικα οποτε πηρα το μικροτερο μοντελο και κουβαλαω σε μια αλλη τσαντουλα τα αλλα 2 φλας μου. Δες αν βρεις την xxl και ποση ειναι η διαφορα με την xl και αποφασιζεις...ριξε μια ματια στο αγγλικο ebay γιατι στο αμερικανικο δεν βρηκα κατι.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.