Jump to content



8300 στο πλαίσιο


Dante80

Recommended Posts

λες να ήταν σοφό εκ μέρους μου να βγω να πω οτι πήρα 8400 στην τιμή του 8300 από τη στιγμή που δεν ήμουν σίγουρος για το πως θα αντιμετωπίζονταν όλοι οι άλλοι?

και για να σου το κάνω και πιο συγκεκριμένο γιατί δε μ αρέσει να κατηγορούμαι άδικα........πόσοι θα ξεκίναγαν μουρμούρα για το πως αντιμετωπίστηκα εγώ που έχω άκρες ,μιας και δούλευα στη Στουρνάρη και έχω άκρες και στα 2 μεγάλα καταστήματα, και πως αντιμετωπίστηκαν όλοι οι υπόλοιποι που απλά ακυρώθηκε η παραγγελία τους?

επαναλαμβάνω πάντως οτι σαν άτομο δεν μ αρέσει να ζητάω χάρες και ειδικές μεταχειρίσεις κάτι το οποίο ακολούθησα και στη συγκεκριμένη περίπτωση που παρήγγειλα τον επεξεργαστή σαν απλός πελάτης όπως όλοι οι υπόλοιποι.

Link to comment
Share on other sites

λες να ήταν σοφό εκ μέρους μου να βγω να πω οτι πήρα 8400 στην τιμή του 8300 από τη στιγμή που δεν ήμουν σίγουρος για το πως θα αντιμετωπίζονταν όλοι οι άλλοι?

και για να σου το κάνω και πιο συγκεκριμένο γιατί δε μ αρέσει να κατηγορούμαι άδικα........πόσοι θα ξεκίναγαν μουρμούρα για το πως αντιμετωπίστηκα εγώ που έχω άκρες ,μιας και δούλευα στη Στουρνάρη και έχω άκρες και στα 2 μεγάλα καταστήματα, και πως αντιμετωπίστηκαν όλοι οι υπόλοιποι που απλά ακυρώθηκε η παραγγελία τους?

επαναλαμβάνω πάντως οτι σαν άτομο δεν μ αρέσει να ζητάω χάρες και ειδικές μεταχειρίσεις κάτι το οποίο ακολούθησα και στη συγκεκριμένη περίπτωση που παρήγγειλα τον επεξεργαστή σαν απλός πελάτης όπως όλοι οι υπόλοιποι.

Τι καθεσαι και δικαιολογησαι... Λες και θα γλυτωσεις την γκρινια... Λες και φταις εσυ που σου φερθηκε καλα το πλαισιο...

Οποιος εχει παροπονο, ας παρει το πλαισιο να τους πρηξει τα ουμπαλα, με το να γκρινιαζει εδω δεν καταφερνει τπτ! Αυτη η γκρινια που εχει ξεκινισει εδω και κανα 6μηνο δεν εχει σταματημο. ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ! πραγματικα εξοργιζομαι με καποιους. Το μονο που θα καταφερετε στο τελος, ειναι οτι προσφορες γινονται να γινονται στα μουλοχτα, και οποιος πετυχαινει κατι καλο (μια καλη τιμη, ενα σωστο rma) να το βουλωνει για να μην ακουει την γκρινια ορισμενων. Το φορουμ δεν ειναι για να βγαζουν καποιοι τα αποθυμενα και την γκρινια τους!

Αμα δεν εχετε, η δεν θελετε να σκασετε λεφτα για hardware η λυση ειναι απλη : απλα πηγαινεται στην κατηγορια πωλησεις και αγοραζετε οτι θελετε. Λογικο ειναι καποιος που γενικα δινει λεφτα για καινουριο hardware να πετυχαινει πιο πολλες προσφορες, καθως ειναι πιο συχνα στα μαγαζια, και πιο συχνα ψαχνει να βρει κατι να αγορασει. Επισης λογικο ειναι αν το πλαισιο βλεπει οτι ενας fragma, αλλα και οποιοσδηποτε fragma (τυχαια μιλαω) τους εχει σκασει το τελευτο χρονο 2k σε hardware, να τον κυνηγανε να αγορασει και αλλο με καλες προσφορες.

Πραγματικα εχει καταντησει αηδια η κατασταση. Αρκετες φορες κρατιεμαι, ομως δεν αντεχω παντα... Προτεινω στους admin/mods οτι εχει σχεση με γκρινια για προσφορα που καποιοι δεν προλαβαν, να πηγαινει κατευθειαν στην μαυρη τρυπα. "Μου φαγαν το μπιφτεκι μου" εχει καταντησει εδω μεσα.

Link to comment
Share on other sites

Για τις μνημούλες που βγήκαν εχτές πάντως δεν αναγνώρισαν κανένα λάθος.

Πρέπει να φτιάξουν το σύστημα και να είναι ξεκάθαρος ο αριθμός των διαθέσιμων κομματιών της κάθε προσφοράς. Επιπλέον πρέπει να κόψουν την φόρα σε αυτούς που αγοράζουν 7-10 ζευγάρια για τους "φίλους τους".

Ψάχνουμε να κατηγορήσουμε; :)

Γιατί εγώ είδα ενημέρωση πάντως.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.