Jump to content



Θέλω τήν γνώμη σας γιά τήν σύνθεση αυτή.


amigo

Recommended Posts

Οπως λέει καί ο τίτλος Θέλω τήν γνώμη σας γιά τήν παρακάτω σύνθεση. Ο υπολογιστής χρησιμοποιείται γιά ιντερνετ

καί γιά δουλιές γραφείου (κυρίως office καί αυτό σπάνια). Θέλω ολα τά κομάτια νά ειναι από ενα καταστημα γιά νά συναρμολογηθει απ αυτούς)

<a  href=%7Boption%7Dhttp://img10.imagehosting.gr/out.php/t331529_.png' alt='t331529_.png'>

Link to comment
Share on other sites

Jet ειναι, παραπάνω από αρκετό. Θα προτιμούσα ένα φτηνό κουτάκι (σαν το Coolermaster Elite 334) αντί για το "φτηνιάρικο" Asus αλλά και έτσι μια χαρά θα κάνεις την δουλεία σου και με το παραπάνω.

Link to comment
Share on other sites

η συνθεση είναι καλή το keyboard είναι καλό το ποντίκι όμως δεν έχει δοντια, πάρε κάτι σε φτηνό logitech κοντά 25-30 ευρώ να ευχαριστηθείσ browsing... όσο για κουτί πάρε κάτι να σου αρέσει εμφανησιακα (δεν έχεισ ανάγκη για ψύξη) (όχι ακριβό) γιατί θα το λουζεσαι κάθε μέρα :yes4:

Link to comment
Share on other sites

Οπως λέει καί ο τίτλος Θέλω τήν γνώμη σας γιά τήν παρακάτω σύνθεση. Ο υπολογιστής χρησιμοποιείται γιά ιντερνετ

καί γιά δουλιές γραφείου (κυρίως office καί αυτό σπάνια). Θέλω ολα τά κομάτια νά ειναι από ενα καταστημα γιά νά συναρμολογηθει απ αυτούς)

:T: για την δουλειά που το θέλεις .

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.