Jump to content



προς πατεντοβιους κατοχους cosmos s!


psyber

Recommended Posts

παίδες χαιρετώ απο σάμο , είμαι ένας εν-δυνάμει κάτοχος του cosmos-s (το έχω παραγγείλει και το περιμένω ) ,είχα την ευκαιρία να mod-άρω ενα cosmos 1000 φέτος το καλοκαίρι και είχα την ίδια απορία , αναφέρομαι στη προστασία των ποδιών του κουτιού, πως θα σας φαινόταν αν τυλίγαμε τα πόδια με θερμοσυστελλόμενο υλικο , απο αυτό που βάζουν στα καλώδια στις ακρες; :to_pick_ones_nose3:

:(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

οτι έχει, έχει , σίγουρα, τώρα κατα πόσον θα έχει διάφανο είναι το θέμα. Προσωπικά προτιμώ το μαύρο γιατί το διάφανο θα φαίνεται σαν αυτό π τυλίγουν τα φαγητά! Cosmos S (S stands for Sanitas Sanitas , διπλή εγγύηση!)

:flex:

Link to comment
Share on other sites

λοιπον παίδες. το cosmos s κατέφθασε αλλα δεν γίνεται η πατέντα με το θερμοσυστελλόμενο , ο λογος:

τα πόδια έχουν γωνία 90 μοιρών και είναι πιο φαρδιά στις αρχες απο οτι στη μέση οπότε το θερμ/νο που χωράει να περάσει απο την γωνία και το φαρδύ μερος του ποδιού ειναι τοσο μεγάλου διαμετρήματος που οταν θερμανθεί δεν θα γίνει τοσο μικρο ουτως ώστε να αγγαλιάσει το σιδερο , το θερμ/νο ειναι 8cm σε διαμετρο ενώ το πόδι μολις 2cm... Οπότε το άφησα και εγω με τις default ζελατινες...

post-11958-1416073916,3839_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

οι default ζελατινες θα φθαρουν και μαζι μ'αυτες η επιφανεια. δεν ειναι λυση:baby:

Ρε παιδιά χωρίς πλακα τώρα.

Τι σας ενοχλεί εφόσον είναι από κάτω και δεν φαίνεται,δεν χαλάει την εμφάνιση του pc:shutup:

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά χωρίς πλακα τώρα.

Τι σας ενοχλεί εφόσον είναι από κάτω και δη φαίνεται,δεν χαλάει την εμφάνιση του pc:shutup:

ειναι ενα ακριβο κουτι και δεν υπαρχει λογος να μην το προστατεψουμε. τη στιγμη που λες κατι ακυρο και δεν προτεινεις λυση καλύτερα να το σκεφτεσαι 2 φορες πρωτα...

Link to comment
Share on other sites

ειναι ενα ακριβο κουτι και δεν υπαρχει λογος να μην το προστατεψουμε. τη στιγμη που λες κατι ακυρο και δεν προτεινεις λυση καλύτερα να το σκεφτεσαι 2 φορες πρωτα...

Εγώ την γνώμη μου είπα.

Και η αλήθεια είναι ότι δεν φαίνεται για να του ρήξεις τέτοια προστασία εφόσον δεν μπορείτε να κάνετε κάτι άλλο.

Και όταν ποστάρω κάτι το σκέφτομαι 2 φορες :slap:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.