Jump to content



TJ-09BW plaisio @109€


Dante80

Recommended Posts

Ακριβώς....η "κανονική" τιμή του συγκεκριμένου στην αγορά είναι γύρω στα 250euro (εγώ με χίλια ζόρια το πήρα 180). Για να καταλάβεις δούλεμα που παίζει με τις τιμές στις λαμαρίνες...:boxed:

Πάντως αν ψήνεται κάποιος να το πάρει, είναι immaculate κουτί σε ποιότητα. Τα αξίζει αυτά τα λεφτά (τα 110).

Link to comment
Share on other sites

Έλεος, το κουτί μου στα 110 euro.

Silverstone TJ-09B-Window

Να το είχαν κ διαθέσιμο καλά θα ήταν..

Μόλις ενημερώθηκα οτι απο βδομάδα κ βλέπουμε(δεν έχει ενημερωθεί το site ακόμη λέει....)

Link to comment
Share on other sites

Αν το θέλεις, κλείστο εσύ, τραβα και μια screenshot το site page και βλέπεις. Το θέμα είναι να λοκάρεις την τιμή, αν κατατεθεί η παραγγελία και τελικά έρθει το προϊόν (που στανταρ θα έρθει σε άλλη τιμή) είναι υποχρεωμένοι να στο δώσουν στην τιμή παραγγελίας (νομίζω)...:flower:

Link to comment
Share on other sites

Φαντασου κερδος και... κοροιδια.

Φαντασου τωρα να βαζουν "Ευκαιρια" διπλα σε ενα προιον να γινεται κουβεντα σε forums

να χανεις την ωρα σου και ν ασχολεισαι με το μαγαζι ή να πηγαινεις εκεί....

και το προιον αυτο να ΜΗΝ υπαρχει ΚΑΝ στις αποθηκες.

Link to comment
Share on other sites

Φαντασου τωρα να βαζουν "Ευκαιρια" διπλα σε ενα προιον να γινεται κουβεντα σε forums

να χανεις την ωρα σου και ν ασχολεισαι με το μαγαζι ή να πηγαινεις εκεί....

και το προιον αυτο να ΜΗΝ υπαρχει ΚΑΝ στις αποθηκες.

ποιο κοροιδο πηγε χωρις να ρωτησει; :flower::flower::flower: :)

Link to comment
Share on other sites

Φαντασου τωρα να βαζουν "Ευκαιρια" διπλα σε ενα προιον να γινεται κουβεντα σε forums

να χανεις την ωρα σου και ν ασχολεισαι με το μαγαζι ή να πηγαινεις εκεί....

και το προιον αυτο να ΜΗΝ υπαρχει ΚΑΝ στις αποθηκες.

Aυτο δε μπορω να το ξερω. Εμεις μιλαμε με την υποθεση οτι υπαρχει διαθεσιμο, αυτο ειναι και το λογικοτερο.

Τωρα αν δεν υπαρχει καν ειναι ακομα μεγαλυτερη κοροιδια.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

έχετε δει τι γίνεται μέσα στο site του Πλαισίου τώρα?????

δες τε κάρτες γραφικών και επεξεργαστές και μητρικές,δεν υπάρχει ΤΙΠΟΤΑ απο αυτά έχω τσεκάρει :ph34r: σε 5-6 καταστήματα, γιατί από κάποιο σημείο και μετά άρχησα να το διασκεδάζω με τα μπινελίκια που ρίχνουν οι υπάλληλοι στο συστημα.... :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.