Jump to content



Πως ξεκινάει......


hipro5

Recommended Posts

αυτό που εγώ δεν μπορώ να καταλάβω είναι γιατί εταιρίες όπως η asus δεν ενσωματώνουν πιο σοβαρά κυκλώματα τροφοδοσίας (στα extreme motherboard τουλάχιστον ). κάποιος που είναι έτοιμος να πληρώσει 400,- ευρώ για μια μητρική ,δεν νομίζω να έχει πρόβλημα να δώσει άλλα 200,- ευρώ για να έχει max δυνατότητες overclocκ

τεσπα ...

μπράβο HIPRO :T:

κομμάτι κομμάτι πας να κάνεις δικιά σου μητρική εεεε???:hehe:

hipro tech extreme Maximizer motherboard :D

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο ρε Γιωργο,γρηγορα το τελειωσες:clap:

Σου ευχομαι να σου δωσει το boost που θες στις καρτες γραφικων και μετα να σε κοιτανε οι αλλοι με τα κυαλια:victory:

Link to comment
Share on other sites

Όπως οι κοινοί θνητοί........ :D

καυστική σόδα και μετά αποχάλκωση :)

όπως flup ή tuboflo (αυτό για το ζεστό νερο)

με υδροχλορικό οξύ

όπως άκουα φόρτε

και πενιντρόλ....

όπως καθαρό οξυζενέ (όχι αυτό με τα πρόσθετα που δεν πειράζει το δέρμα)

Εναλλακτικά κάνει και το NOVASEPT των 6 ωρών (υγρό φακών).

:)

Link to comment
Share on other sites

Κανονικά θα μπούν τα IRF1404 Mos-Fets, αλλά λόγω ότι δε βρήκα, χρησιμοποίησα κάποια "κατώτερα" για τώρα μέχρι να έρθουν τα άλλα απ'έξω..... :)

Μόλις το τελείωσα και είναι έτοιμο για δοκιμές...... :D

Ισχυρό και μου αρέσουν τα εξαρτήματα που έβαλες :) Ωραίος, δοκίμασε το και με μεγάλο φορτίο να δείς πως συμπεριφέρεται. Αν χρειαστείς μεγάλο ωμικό φορτίο πες μου.

Φιλικά,

Χρήστος

Link to comment
Share on other sites

Όπως οι κοινοί θνητοί
όπως flup ή tuboflo

:D εχω μπριζωθει ασχημα λεμε να μπλεξω με τετοια (:mamba:oχι maximizer και διαστημικα, κανα πομπουδακι για το γελιo:tomato:)

Μαστρο-Hipro δυο φορες μπραβο αφου ειναι στο χερι οι πλακετες:worship: αναμενουμε τα 3dmarks

Link to comment
Share on other sites

Mπράβο Ηipro......

Εύχομαι να δουλέψουν όπως περιμένεις οι πλακέτες.

Δηλαδή τώρα άμα κατάλαβα καλά δεν θα σε ενδιαφέρουν οι μόντες στις κάρτες, αφού από την πλακέτα θα τις κάνεις ότι θες, οπότε θα δώσεις τις μόντες στην δημοσιότητα;

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.