Jump to content



1 pc - 2 VGA = 8800 GTS + GT


Sagionara

Recommended Posts

Ωρέ παληκάρια για πείτε μου, στον υπολογιστή μου είχα μόνο την 8800 GTS και έδινε σε 2 monitor, κάποια στιγμή την βγάζω και βάζω την 8800 GT με update drivers, μέχρι στιγμής όλα καλά, σκέφτομαι αφού έχω και την GTS γιατί να μην την βάλω και αυτήν και να έχω 1 VGA/Μονιτορ για ποιο ξεκούραση των VGA. Βγάζω την GT και βάζω την GTS στο πρώτο PCI-EX και στην δεύτερη PCI-EX την GT.

Και έχω το πρόβλημα στην GTS με κατανάλωση μνήμης 99% χωρίς να κάνω τίποτα άλλο.

Για πείτε κάποια λύση......... φράγκα δεν παίζουν για να πάρω μια άλλη καλύτερη και να ησηχάσω.

8800GTS-GT.jpg

Link to comment
Share on other sites

Όχι, με ποιο άλλο πρόγραμμα μπορώ να το δω;

Το GPU-Z φανταζομαι το βλεπει. Οπως και το gadget GPU "Monitor".

Λεω φανταζομαι, γιατι η 5770 μου δεν δινει τετοιες πληροφοριες :p

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Τελικά με gpuz όλα καλά, αλλά με το BattleField 3 τον έπιναν οι κάρτες, κολλήματα, φριζαρίσματα και δε συμμαζεύετε, και η λύση βαθειά το χέρι στην τσέπη και αγορά την RADEON HD 6950.

Με το Gadget GPU Meter δεν βλέπω πληροφορίες...........

Link to comment
Share on other sites

Server σε όποιον κάτσει το παιχνίδι, αρκεί να έχει pb γιατί παίζει πολύ cheat. - 2 μέρες είμαι εκτός γιατί σχολάω αργά και βαριέμαι να κατέβω υπόγα

Έφτιαξα και εγώ platoon το KoKoRiKo :) και έχω και τον Ανέστη Merlin o Magos ο οποίος ψάχνετε για κάρτα γιατί του φριζάρει συνέχεια αυτουνού.

Θα μπούμε στο OOS με την πρώτη ευκαιρία.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, έχετε καμία ιδέα γιατί εκεί που παίζω ωραία και καλά με πετάει ;

"Connection timed out..."

Έχω ανοίξει τις πόρτες που λέει η EA και το punkbuster μια χαρά φαίνεται να είναι...

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, έχετε καμία ιδέα γιατί εκεί που παίζω ωραία και καλά με πετάει ;

"Connection timed out..."

Επειδή παίζεις ωραία και καλά, γι αυτό σε πετάει..........παίξε λίγο βρώμικα....... να στανιάρεις :)

Κανά 2 φορές μου το έκανε και σε μένα αλλά δεν το έδωσα σημασία.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.