Jump to content



Πρόβλημα (;) με παραγγελία στο you.gr


ProPitsiriko$

Recommended Posts

Παιδια....Επειδη εδω περα σχολιαζετε τις προσφορες του you.gr και πολλοι εχετε κανει παραγγελειες θα ηθελα να ρωτησω...παραγγειλα μια οθονη...εβαλα ολα τα στοιχεια και ολοκληρωσα την φορμα παραγγελειας...Λοιπον..το προβλημα ειναι το εξης...Η οθονη μετα την παραγγελεια εμφανιζεται ακομα στο καλαθι...Πως θα καταλαβω αν η παραγγελεια εχει σταλθει ? η αν την εκανα λαθος και δεν στάλθηκε ? :mad:

Ειναι η 1η φορα που κανω μια παραγγελεια απο το you.gr...εχω συνηθίσει τον τροπο του e-chop που επιβλεπω την κατασταση της παραγγελειας μου....

Εδω τι κανω ?

Δεν θελω να ξανακανω 2η φορα την παραγγελεια και μου εμφανιστουν 2 οθοναρες στο σπιτι...:p

Υ.Γ : Συγνωμη για το Off Topic...

Υ.Γ2: Ευχαριστω...:daisy:

Link to comment
Share on other sites

Παιδες...Επεσε και η τιμη της οθονης στα 280 ? :jump:Link

Κανεις δεν εχει καμια ιδεουλα ? μεχρι τωρα ουτε 1 e-mail...:TD:

Ευχαριστω τον κυριο μοντερατορα που εκανε το new thread...(Τσίμπησα και κιτρινη :jester: )

Link to comment
Share on other sites

Περισσοτερες πληροφοριες...

εξαφανιστηκε η οθονη απο το καλαθακι...αλλα στις εκρεμεις παραγγελιες λεει πως Δεν υπάρχουν εκκρεμείς παραγγελίες....:devil:

Ανυπομονος πελατης....:p

Link to comment
Share on other sites

Τελικα....Εστειλα e-mail και μου ειπαν οτι δεν υπαρχει παραγγελια στο ονομα μου....

Πηρα ομως και ενα τηλεφωνακι να ειμαι 101% σιγουρος και εκεινοι μου ειπαν οτι δεν υπαρχει παραγγελια και οτι δεν θα ειχε σταλθει σωστα...

Οποτε σημερα...Ξαναεκανα την παραγγελια με επιτυχια αυτη τη φορα...:T: Αλλα ΚΑΙ με την νέα τιμη :D

Link to comment
Share on other sites

Τελικα....Εστειλα e-mail και μου ειπαν οτι δεν υπαρχει παραγγελια στο ονομα μου....

Πηρα ομως και ενα τηλεφωνακι να ειμαι 101% σιγουρος και εκεινοι μου ειπαν οτι δεν υπαρχει παραγγελια και οτι δεν θα ειχε σταλθει σωστα...

Οποτε σημερα...Ξαναεκανα την παραγγελια με επιτυχια αυτη τη φορα...:T: Αλλα ΚΑΙ με την νέα τιμη :D

ηρθε τελικα? αν ναι, πες μας εντυπωσεις

Link to comment
Share on other sites

ηρθε τελικα? αν ναι, πες μας εντυπωσεις

Ηρθε ναι...αλλα εγω ειμαι διακοπες στο χωριο και δεν την εχω δει ακομα...30 γυρναω...και θα ανεβαζω ενα photo review με εντυπωσεις....:dance3:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.