Jump to content



9600GT 2gb i 9800GT 512 mb....?, ποια να διαλεξω??


απιστευτος

Recommended Posts

Για την xtra τροφοδοσία δεν έχεις δίκιο, 1 χαρά ξεκινάει, παλιότερα είχα ξεχάσει να το συνδέσω και μου έβγαζε μήνυμα ότι δεν έχει συνδεθεί η xtra τροφοδοσία, αντε καλό format :rubik:

Link to comment
Share on other sites

το εχω παει στο πλαισιο ηθελα να αλλαξουν και κατι αλλο....αν χρειαστει format νταξει εκανα backup ευτυχως!αντε να δουμε τι θα μου πουν.παντως τροφοδοσια ειχα βαλει 100%

Link to comment
Share on other sites

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ και ομως ΑΛΗΘΙΝΟ!!Το πηγα στο πλαισιο να το φτιαξουν ωραια και καλα.με ειδοποιουν σημερα οτι το μηχανημα ειναι ενταξει το φτιαξαμε βαλαμε καινουργιους drivers και τα λοιπα.το ανοιγω και δε ειχε ΚΑΜΙΑ ΑΠΟΛΥΤΩς ΔΙΑΦΟΡΑ!!!!Εκανε ΕΠΑΝΕΚΙΝΗΣΗ οταν πηγαινε να μπει στα windows και κλασσικα μονο με τις τελευταιες γνωστες ρυθμισεις μπορουσα να μπω.και οχι μονο αυτο αλλα δε μου δουλευει το πληκτρολογιο-ποντικι τωρα!!!ευτυχως τα linux ζουν και βασιλευουν(μεχρι και service απ το πλαισιο μπορουν να αντεξουν!!).ειμαι παρα παρα πολυ νευριασμενος γιατι πληρωσα απο πανω 30 ΕΥΡΩ και αντι να φροντισουν να το φτιαξουν το φεραν χειροτερο!!!εσεις τωρα τι προτεινετε να παω να τους σκυλοβρισω η να τους...σκυλοβρισω??συγγνωμη για το υοφος αλλα ειμαι παρα πολυ νευριασμενος

Link to comment
Share on other sites

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ και ομως ΑΛΗΘΙΝΟ!!Το πηγα στο πλαισιο να το φτιαξουν ωραια και καλα.με ειδοποιουν σημερα οτι το μηχανημα ειναι ενταξει το φτιαξαμε βαλαμε καινουργιους drivers και τα λοιπα.το ανοιγω και δε ειχε ΚΑΜΙΑ ΑΠΟΛΥΤΩς ΔΙΑΦΟΡΑ!!!!Εκανε ΕΠΑΝΕΚΙΝΗΣΗ οταν πηγαινε να μπει στα windows και κλασσικα μονο με τις τελευταιες γνωστες ρυθμισεις μπορουσα να μπω.και οχι μονο αυτο αλλα δε μου δουλευει το πληκτρολογιο-ποντικι τωρα!!!ευτυχως τα linux ζουν και βασιλευουν(μεχρι και service απ το πλαισιο μπορουν να αντεξουν!!).ειμαι παρα παρα πολυ νευριασμενος γιατι πληρωσα απο πανω 30 ΕΥΡΩ και αντι να φροντισουν να το φτιαξουν το φεραν χειροτερο!!!εσεις τωρα τι προτεινετε να παω να τους σκυλοβρισω η να τους...σκυλοβρισω??συγγνωμη για το υοφος αλλα ειμαι παρα πολυ νευριασμενος

φιλε μου ακου προσωπικη εμπειρια. πειγαινεις και τους λες ( και γραπτος) οτι κυριοι σας παρεδωσα το ταδε μηχανιμα και μου το δωσατε πισω με πρβλημα . σας παρακαλω να επιδιορθωσετε τισ βλαβες εφοσων σας πληρωσα για αυτο . σε καθε αλλη περιπτωση την διαφονεια μας αυτη θα την λυσουν τα ελληνικα δηκαστηρια.ευχαριστω:triniti:

Link to comment
Share on other sites

λοιπον τελικα το ελυσα μονος μου!!!format ειναι η μαγικη λεξη.κι ομως ναι ηταν προβλημα μαλλον του λειτουργικου!τωρα ειναι κομπλε(by the way τα σπαει η καρτουλα:dirol:).οσο για αυτους τι να πω!!παλι καλα που αλλαξαν και το dvdπου τους ειπα!!!ε τωρα που το ελυσα οχι τι να το παω!απλως τους πηρα τηλεφωνο τους τα χωσα κανονικοτατα και τους ειπα απλα οτι με εχασαν απο πελατη!!ετσι πρεπει για να μαθαινουν μερικοι.φαντασου να μη σκαμπαζα τιποτα απο υπολογιστες!αντε μετα να ξεμπερδευαν!!!τελως παντων αυτα.....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.