Jump to content



Μνημούλες "δώρο" από e-shop??


thanassis

Recommended Posts

παιδιά πριν 1 χρόνο πήρα το σύστημα της υπογραφής, με μνήμες ένα ζευγάρι 2 χ OCZ2N10661G στα 170€ σύνολο!!!!

και επειδή είναι 2GB μόνο σκεφτόμουν να βάλω άλλα 2, ή να πάρω ένα καινούριο σετ με 2χ2, και τι βρίσκω??

αυτές!!!!

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.555342

να τις χτυπήσω λέτε??? για να είναι ίδιες με τις δικές μου... είναι ευκαιρία ή σιγά το πράγμα??

Link to comment
Share on other sites

χμμμμ από εκεί ξεκινάει το κακό απ ότι φαίνεται, πείτε μου καμιά άποψη, να πάρω αυτές? ή να πάρω κανένα ζευγάρι 2χ2 και να δώσω τις δικές μου? αλλά απ την άλλη τα 4GB είναι αρκετά και θα είναι για κανένα χρόνο ακόμη...

edit: σκέφτηκα μια να τις πάρω από πλαίσιο αλλά λέει ότι μόνο για αποστολή στο χώρο μου είναι και αν είναι κάτω από 85€ πληρώνω 3€ μεταφορικά... άρα εσοπ αν τις πάρω

Link to comment
Share on other sites

και πάλι δεν με συμφέρει και πολύ, γιατί είναι μεγάλη η διαφορά στα λεφτά που θα δώσω και τις μνήμες τις πήρα ακριβά ενώ υπήρχαν kingston αρκετά φτηνές.. άρα πάμε για OCZ μάλλον!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.