Jump to content



Μία Βοήθεια ακόμη


esykas

Recommended Posts

Καλησπέρα

έχω κάνει μια αναβάθμιση σε μητρική επεξεργαστή κάρτα γραφικών και μνήμες και έκανα κανονικά καθαρή εγκατάσταση στο σκληρό τα vista ok,έχω όμως και ένα δίσκο ακόμη με xp home τον οποίο τον φοράω όποτε θέλω να παίξω κάποια παιχνίδια για xp,το θέμα μου είναι ότι όταν πάνε να φορτωθούν τα xp κάνει restart και πάει στην οθόνη για safe mode από εκεί μπαίνω,δοκίμασα σε safe mode και έβαλα το cd από την μητρική και την γραφικών και εγκατέστησε όσα έδειχνε ότι ήθελε αλλά πάλι μία από τα ίδια!:help1:

cpu amd 7750 2.7ghz motherboard asus m3a78 pro vga asus eah4670

Link to comment
Share on other sites

κάνοντας πειράματα πριν δω την απάντηση σου πέρασα κάποιυς drivers από τη κάρτα και κατέβασα και το directx9 αλλά μετά από την επανεκίνηση τώρα κολλάει πλέον τη στιγμή που φορτώνει το κατεβατό με τις εντολές και δεν προχοράει παρακάτω!! σώζετε ή πάω για format

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

Μπορεί κάποιος να βοηθήσει να βάλω ξανά την μπάρα εργασιών στα ΧΡ στο κάτω μέρος διότι μετά από διάφορες δοκιμές με themes έμεινε επάνω και δεν βολεύει:computer:

Link to comment
Share on other sites

κάνε δεξί κλικ στη μπάρα, απενεργοποίησε το "lock the taskbar" (ή -υποθέτω- κλείδωμα γραμμής εργασιών; ) και μετά με το ποντίκι την πας σε όποια μεριά της οθόνης θες.

:dance3: thanks

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.