Jump to content



σας παρακαλω


αντωνης 55

Recommended Posts

επειδή είμαι καινούριος στη σελίδα και δεν έχω 10 post θέλω να επικοινωνήσω με το παιδί που πουλάει τον 8500 cpu.

θα σας παρακαλεσω να γίνει μια εξαίρεση γιατι το ξέρω οτι ειναι δύσκολο και εμένα μου το είπανε.Σας ευχαριστώ και όποιος μπορέσει να στείλει ένα μήνυμα στο παιδί τον sph3rical.

θα σας ειμαι ευγνώμων γιατι ξέρω ότι ειναι έξω από τους νόμους του forum/

και πάλι ευχαριστώ και περιμένω

με εκτίμηση αντωνης!

Link to comment
Share on other sites

10 posts δεν είναι και σπουδαία υπόθεση. Κάνε καμια βολτίτσα στο forum, βοήθησε, ρώτα, συζήτησε, και θα στείλεις και το pm σου. :)

αν μπωρεις να το κάνεις θα σου είμαι ευγνώμων δεν θέλω να γράφω έτσι για να λέω απλά κατι.

θέλω οτι γράφω να υπάρχει νόημα.σε ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

σας παρακαλώ πουλάει ένα παιδί το γράφω και στο αλλο post μου τον 8500 και δεν μπορώ να εποικινονισω γιατι πρέπει να μαζέψω 10 post αν μπορεί καποιος ας επικινονησει μαζι του.

ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Τα 10 μηνύματα έχουν θεσπιστεί σαν ένα μέτρο προφύλαξης από ανεπιθύμητα (spam) μηνύματα. Δεν είναι μεγάλη υπόθεση να γράψεις 10 μηνύματα, απλά πες τη γνώμη σου και θα τα φτάσεις χωρίς να το καταλάβεις.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.