Jump to content



Win XP & Κρυφοι φάκελοι


jose

Recommended Posts

σε windows xp

έχω κάποιους κρυφούς φακέλους,

και πλέον όταν παω να τους εμφανίσω πατάω apply αλλα αυτοί δεν εμφανίζοναι, όταν ξανά μπαίνω στο folder options φαίνεται λες και δεν τους είχα ανοιξει... είναι επιλεγμένη η επιλογή τις απόκρυψης τον κρυφών αρχείων...

ξέρει κανεις γιατί μου το κάνει αυτό?

Link to comment
Share on other sites

Βάλε και το AntiMalware, μόνο το Antivirus δεν αρκεί ποτέ. Η συμπεριφορά που λες συνήθως εμφανίζεται όταν υπάρχει κάποιο malware. Επίσης, μπορείς να κατεβάσεις τον Total Commander, να ενεργοποιήσεις τα κρυφά αρχεία και να δεις αν βλέπεις τους φακέλους σου από εκεί.

Link to comment
Share on other sites

τo άλλο κoυλο είναι ότι όταν έχω ανοιχτό τo "κασπερσκυ" και κάνω δεξί κλικ καθυστερεί πολύ να το εμφανίσει... ενώ μόλις το κάνω exit το "κασπερσκυ" το δεξί κλικ δουλεύει κανονικά

Link to comment
Share on other sites

Βάλε και το AntiMalware, μόνο το Antivirus δεν αρκεί ποτέ. Η συμπεριφορά που λες συνήθως εμφανίζεται όταν υπάρχει κάποιο malware. Επίσης, μπορείς να κατεβάσεις τον Total Commander, να ενεργοποιήσεις τα κρυφά αρχεία και να δεις αν βλέπεις τους φακέλους σου από εκεί.

Το Kaspersky είναι Anti-Malware

Link to comment
Share on other sites

Το Kaspersky είναι Anti-Malware

Άσχετο με το θέμα, αλλά Malware σημαίνει Malicious Software. :)

Στην ουσία όλα τα virusοειδή και λοιπά είναι malware. Το Kaspersky μπορεί να προσφέρει μία βασική προστασία από Spyware αλλά σαν τα AntiSpyware προγράμματα δεν είναι κανένα antivirus.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.