Jump to content



lcd panel


le_bron

Recommended Posts

Καλημερα. Θελω να αγορασω ενα lcd panel για μουρη πιο πολυ. Δε με ενδιαφερει να ρυθμιζει στροφες. Εχω το zalman zm-mfc1 γι αυτο. Απλα θελω να εχει μια εγχρωμη οθονη και να λεει και καμια θερμοκρασια. Μεχρι κανα 20ευρω δινω. Υπαρχει κατι σ'αυτα τα λεφτα?

Link to comment
Share on other sites

26 εδωσα στο zalman και ειμαι υπερευχαριστημενος. Αν βρεθει κατι καλο ας δωσω αλλα τι?

http://www.pc-store.gr/product_details.php?category_id=88&item_id=188 αυτο ειδα αλλα ειναι too much. Σε αλλα καταστηματα το εχουν 50 ευρω βεβαια. Επισης στα λεφτα που θελω μονο αυτο υπαρχει αλλα ποσο μουρη θα δειχνει με τη μικρη οθονουλα του?

Link to comment
Share on other sites

E ακριβο με την εννοια οτι εχω ηδη ενα και παω για δευτερο. 60 ευρω για φαν controlers ειναι πολλα. Μαλλον θα παω για το μικρο που σου ειπα. Ευχαριστω παντως.

Αυτο που προτεινες πριν ειναι ωραιο...το εχει ενα φιλαρακι....αρκετα καλο...οπως θες παντως !!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.