Jump to content



Πωλησεις μεσο ιντερνετ


jayfrog

Recommended Posts

παιδες θα μπω στο θεμα με την μια, γινεται να πουλαω διατροφες για χασιμου/βαλσιμου κιλων μεσω ιντερνετ?

δν εχω πτυχιω απο διατροφολογεια , εχω υποβαθρω >7 χρονια σε αυτον τον τομεα, για αυτα που κανω και ξερω ειναι 100% αποτελεσματα, εφοσον τιριτε η διατροφη που βγαζω κατα 80% τουλαχιστον

αν καποιος γνωριζει ας μου πει τι χριαζεται να ξερω,

Link to comment
Share on other sites

Για να πουλήσεις, και όχι απλώς να δώσεις φιλικές συμβουλές σε forum/παρέα/γνωστούς, νομίζω θέλει σχετική άδεια, θέλει πτυχίο απο σχετική σχολή και... σωστή ορθογραφία. :p

Link to comment
Share on other sites

Για να πουλήσεις, και όχι απλώς να δώσεις φιλικές συμβουλές σε forum/παρέα/γνωστούς, νομίζω θέλει σχετική άδεια, θέλει πτυχίο απο σχετική σχολή και... σωστή ορθογραφία. :p

ναι και εγω αυτο ξερω εγω βασικα θελω να το κανω να ειναι επισημα συμβουλες αλλα να πουλαω τις διατροφες κατι τετοιο, ξερω εγω πως θα γινει? να πουλαω 100% σιγουρες συμβουλες? γιατι αυτοι οι ασχετοι που εχουνε πτυχιο αστα να πανε.

η θα το θεσω ετσι: εχω την γνωση για να χασει καποιος κιλα ή να βαλει 100% standart

μπορει αυτη η γνωση να πουλησει?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.