Jump to content



LG Viewty ή Cookie ?


aeroengine

Recommended Posts

Θα ηθελα την βοηθεια σας για να αποφασισω ποιο απο τα δυο κινητα να αγορασω.Η αληθεια ειναι πως εχω μπερδευτει καθως τα δυο κινητα εχουν πολλες ομοιοτητες αλλα συμφωνα με την γνωμη σας ή την εμπειρια σας πιο θα μου προτεινατε ?

Λινκς των δυο κινητων:

LG Cookie

LG Viewty

:T:

Link to comment
Share on other sites

Αν σε ενδιαφέρει να έχεις 3g (video-κλήση etc) και να έχεις καλή φωτογραφία,

τότε viewty.

Αν όχι, πάρε το cookie. Είναι πιο "μαζεμένο".

(Έχω το viewty 1+ χρόνο και είμαι απόλυτα ικανοποιημένος).

Link to comment
Share on other sites

cookie

επειδή τα έχουν άτομα από τα συγγενικό μου περιβάλλον τα ξέρω αρκετά καλά τα κινητά...

το cookie είναι πιο εύχρηστο και πιο καλά σαν κινιτο αν εξαιρέσουμε αυτά που είχε ο alexisgt αλλα άμα θέλεις καλύτερη camera τότε πας στο άλλο

Link to comment
Share on other sites

... Έχε κατα νου πάντως πως αν γράφεις πολλά μηνύματα ίσως να μη σε βολέβει η touch screen. Ιδίως η resistive, που έχουν αυτά τα κινητά. (Capacitive έχει μόνο το iphone και το G1 της htc)

Εμένα προσωπικά, δε με βολεύουν καθόλου! :p

Link to comment
Share on other sites

Τελικα προτιμησα το cookie παιδες γιατι μου αρεσε πιο πολυ εμφανισιακα και το λειτουργικο του ειναι καλυτερο..ειναι λεπτο και ομορφο(υποκειμενικα παντα).Δεν με ενδιαφερει καθολου η καμερα στο κινητο γιατι οταν χρειαζομαι χρησιμοποιω την ψηφιακη.Ευχαριστημενος ειμαι απο τις πρωτες εντυπωσεις...:yes2:

Link to comment
Share on other sites

Καλοδούλευτο...

Και εγώ ήμουν σε αυτό το δίλημα πριν μια εβδομάδα, και τελικά επέλεξα το Cookie, μιας και εμφανισιακά είναι πόλυ πιο όμορφο, ελαφρύ, γρηγόροτερη ανταπόκριση (στο πάτημα) σε σύγκριση με το viewty, αναγνωρίζει έγγραφα (word, excel, pdf), αισθητήρες κίνησης και αυτόματη περιστροφή εικόνων (με το γύρισμα του κινητού), ικανοποιητικό surfάρισμα με τον Οpera mini, ελάχιστα καλύτερη φωτογραφική από το iphone (:happy:) , έξυπνη τοποθέτηση της γραφίδας, και 3 τρόποι γραφής μηνύματος (qwerty, κλασικό και με αναγνώριση γραφής με τη γραφίδα)!!!

Για τα λεφτά που έχει είναι η καλύτερη και η πιο ισορροπημένη αγορά ως κινητό touch...

Μειονέκτημα(γενικά): Η έλλειψη 3G, περισσότερα MP & flash, έλλειψη wi-fi

Link to comment
Share on other sites

Καλοδούλευτο...

Και εγώ ήμουν σε αυτό το δίλημα πριν μια εβδομάδα, και τελικά επέλεξα το Cookie, μιας και εμφανισιακά είναι πόλυ πιο όμορφο, ελαφρύ, γρηγόροτερη ανταπόκριση (στο πάτημα) σε σύγκριση με το viewty, αναγνωρίζει έγγραφα (word, excel, pdf), αισθητήρες κίνησης και αυτόματη περιστροφή εικόνων (με το γύρισμα του κινητού), ικανοποιητικό surfάρισμα με τον Οpera mini, ελάχιστα καλύτερη φωτογραφική από το iphone (:happy:) , έξυπνη τοποθέτηση της γραφίδας, και 3 τρόποι γραφής μηνύματος (qwerty, κλασικό και με αναγνώριση γραφής με τη γραφίδα)!!!

Για τα λεφτά που έχει είναι η καλύτερη και η πιο ισορροπημένη αγορά...

Μειονέκτημα(γενικά): Η έλλειψη 3G, περισσότερα MP & flash, έλλειψη wi-fi

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.