Jump to content



Problem WD HD 300g


jayfrog

Recommended Posts

ρε παιδες εχω εναν δισκο τον οποιο τον χρησιμοποιουσα σαν εξωτερικο, ο οποιος μου εκανε κολπα οταν ειχε σχεδον γεμισει,

δλδ δεν μπορουσα να βγαλω αρχεια οσα ειχα βαλει μετα τα 260 γιγα μου εβγαζε κυκλικο ελενχο πλεονασμου,

οπως και να εχει πηρα αυτα που ηθελα

κ τον εβαλα να γινεται φορματ στο WIN μεσα απο το βοοτ sceern εκει μου κολισε στο 99% κατα την διαρκεια της διαμορφωσης, κ το αφησα πανω απο 4 ωρες και ακομα εκει ηταν,

ε εβαλα ενα αλλο δισκο κ εγκατεστησα τα windows, και μεσω αυτων εκανα διαμορφωση τον προβληματικο 300ρη, η διαμορφωση ολοκληρωθηκε κανονικα, εκανα εγκατασταση τα windows πανω στον διαμορφωμενο 300ρη αλλα δεν ειχε καθολου καλες επιδοσεις, μετα δοκιμασα να ξανακανω format μεσω το boot screen αλλα στο 99% παλι κολησε

καμια ιδεα?

Link to comment
Share on other sites

τι δισκος ειναι μηπως ειναι απο τη φυση του αργος? κανε κανενα διαγνωστικο να δεις τι γινετε

οχι ειναι καλως απλα βασικα τον εχω αποσυνδεμενω, πχ εχω ενα 40γιγα απο το 2002 κ σε rendering m βγαζει 102fps

ο αλλος μου βγαζει 4,2 7,4 και ανεβοκατεβενει ενω τον πηρα το 2007 για εξωτερικο

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.