Jump to content



Laptop Update


lazarosleon

Recommended Posts

εδωσες 100€ για ψυχτρακια για την M2F ρε συ:p

δεν θα το μετανοιωσεις αυτη τη φορα.-ισως σε 4 χρονια οταν θα πεσει στα χερια σου η αποδειξη-

Τωρα τι μου το θυμισες αυτο ???? :X::red:

Ναι να δωσω αλλα οχι και πανω απο 200 ομως, ας παω στα 60 γιγα περιπου. Θα δω ομως καμια ουσιωδη διαφορα σε μεταφορα αρχειων ??? (ειδικα απο 1000 δικτυο τωρα γραφει στο δισκο με 15 παναθεμα το) Και οσων αφορα την εκκινηση ??

Link to comment
Share on other sites

Λόγω κλειδωμένου bios δεν ξέρω κατα πόσο θα έπεζε σωστά ένας άλλος επεξεργαστής...Έχω ένα φορητό 4ετίας που ήμουν έτοιμος να το ρισκάρω και να αλλάξω επεξεργαστή,αλλά δεν ξέρω κατα πόσο θα δουλεύει σωστά με το bios του προηγούμενου...Για καινούργια μοντέλα φορητών ίσως δεν τίθεται θέμα κλειδωμένων επιλογών του bios...Διορθώστε με αν κάνω λάθος

Link to comment
Share on other sites

στο θυμισα γιατι πολλες φορες το λεμε με τους φιλους και γελαμε:hehe:

πλακα κανω.

θα δεις διαφορα σε boot,γενικη καθημερινη χρηση(ανοιγμα προγραμματων και μεταφορες αρχειων- αν δεν σε κοβει κανα ethernet λογω σκαλωματος-)

Υπαρχουν αρκετα θεματα στο TheLab για Notebook+SSD.

Απο χαρακτηριστικα τα notebook εχουν αρκετη δυναμη-cpu/memory αλλα τα κοβει πολυ ο μηχανικος δισκος των 5400 στροφων ανα αιωνα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.