Jump to content



...λογοτυπάκια, σηματάκια, avadar-ακια k.t.l.


dunkel_Stern

Recommended Posts

what?

Να κάνεις δηλαδή link σε εμάς από άλλο site? Bannerάκι διαφημιστικό;

Αν εννοείς αυτό, δεν έχουμε κάτι, δεν μας έχουν ζητήσει ξανά. Δώσε μου διαστάσεις που θέλεις και σου φτιάχνω κάτι όμως :)

Link to comment
Share on other sites

μια k είναι η δουλειά μου αυτή προτείνω να κάνω μια σειρά από μπανεράκια k.t.l... k μετά να "ποσταριστουν" μόνιμα σε κάποιο σημείο του site ώστε οποιος γουστάρει να βάλει στο site/myspace/avadar e.t.c. να πηγαίνει k να τα τσιμπάει από 'κει.

άμα βρω χρόνω λέω να ασχοληθώ στο άμεσο σαββατοκύριακο

Link to comment
Share on other sites

το ματι μ αν και μυωπικο δεν με ξεγελαει ποτε:p

δεν θέλει σου λέω...

γραφίστας είμαι... άσε με να ξέρω κάτι παραπάνω ;)

δεν προορίζεται κανονικά για εδώ.. αλλα για το profile μου στο myspace που θα έχει μαύρο background...

Link to comment
Share on other sites

δεν θέλει σου λέω...

γραφίστας είμαι... άσε με να ξέρω κάτι παραπάνω ;)

δεν προορίζεται κανονικά για εδώ.. αλλα για το profile μου στο myspace που θα έχει μαύρο background...

Το μάτι του γραφίστα δεν σου λέει ότι η βάση του logo είναι πάνω στην γραμμή των γραμμάτων και όχι στις "ουρίτσες" που κάνουν;

Link to comment
Share on other sites

Impact ειναι το Font.
Αϊ στο καλο,και έψαχνα την περασμένη φορά λέω wtf πρέπει να την έχω την γραμματοσειρά αλλά γιατί δεν μου μοιάζει καμία...:X:
δεν θέλει σου λέω...
Ε δεν θέλει,αλλά φαίνεται κάπως καλύτερα όπως είναι του κοπρίτη. :p

Για εντελώς απλό καλούτσικο είναι πάντως. :D

Υ.Γ τι θα λέγατε να κρατούσαμε το topic να ποστάραμε fan/member-made thelab avatars,signatures και τέτοια;

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.