Jump to content



OnLine Φωτογραφικό περιοδικό


Recommended Posts

Λοιπόν δεν ξέρω την εγκυρότητά του και την κατάρτιση του συγγραφέα, αλλά νομίζω ότι για όσους ξεκινάνε και θέλουν να διαβάσουν κάτι πάνω στην φωτογραφία και την επεξεργασίας της, το οποίο δεν θα περιέχει αγγλικές ορολογίες αλλά είναι γραμμένο στα ελληνικά, είναι μια καλή αρχή...

Το περιοδικό είναι εδώ...

Και το e-book (pdf) είναι εδώ... είναι σημειώσεις από μαθήματα φωτογραφίας, απ' ότι κατάλαβα, και το παρέχει δωρεάν ο συγγραφέας σε δυο εκδόσεις μια υψηλής ποιότητας (72.6ΜΒ) και μια χαμηλής (14MB)...

Αν έχει αναφερθεί ξανά, ας μετακινηθεί...

Επίσης οι πιο ψαγμένοι, ας μας πουν αν το βιβλίο είναι καλό και αξίζει να το διαβάσει κανείς...

Link to comment
Share on other sites

αρκετά ενδιαφέον μου φάνηκε από άποψη θεματολογίας. πρέπει μάλιστα να το διάβασε και η συντακτική ομάδα του "Φωτογράφου" (της Καθημερινής) γιατί βλέπω ότι στο σημερινό τεύχος έχουν και αυτοί ένα άρθρο για την camera obscura. :shifty:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.