Jump to content



Επιλογη laptop 12.1"


ΤΙΓΚΡΗΣ

Recommended Posts

Θελω να αγορασω ενα laptop 12.1" ειμαι αναμμεσα σε 2

HP 2230s

http://www.e-laptops.gr/product.php?prd=441

LG 210

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.908440

ειχα καταληξει στο πρωτο αλλα σκεφτομαι σοβαρα κ για το δευτερο κυριως λογο της καρτας γραφικων που μπορει να τρεξει cuda που με ενδιαφερει αλλα εχω ενδιασμους για την ποιοτητα των LG...

Εχει κανεις καποιο απο τα 2 ωστε να με βοηθησει να διαλεξω;;;

Link to comment
Share on other sites

# Εγγύηση: 2 χρόνια εγγύηση onsite, zero pixel εγγύηση ( 30 ημέρες ), 1 έτος διεθνής εγγύηση. για τα LG.. προσφερει η HP κατι καλυτερο; Και ως γνωστον δεν ειναι και απο τα ποιοτικοτερα μηχανηματα, ειδικα τα φθηνα της, η το service της στην Ελλαδα απο τα ταχυτερα/απροβληματιστα..

Link to comment
Share on other sites

# Εγγύηση: 2 χρόνια εγγύηση onsite, zero pixel εγγύηση ( 30 ημέρες ), 1 έτος διεθνής εγγύηση. για τα LG.. προσφερει η HP κατι καλυτερο; Και ως γνωστον δεν ειναι και απο τα ποιοτικοτερα μηχανηματα, ειδικα τα φθηνα της, η το service της στην Ελλαδα απο τα ταχυτερα/απροβληματιστα..

Σ'αυτο με την εγγυηση συμφωνω κ εγω...

Απλα για το LG ας πουμε βρισκω info με το σταγονομετρο...Δεν μπορω να το βρω καν σε καποιο καταστημα να το δω...

Αν το ειχε καποιος η τουλαχιστον καποιο παρομοιο μοντελο θα με βοηθουσε πολυ να μου ελεγε εντυπωσεις κ τετοια...

Link to comment
Share on other sites

Εχει αρκετα LG σε display στο Πλαισιο Μεταμορφωσης, ισως και σε αλλα υποκαταστηματα πιο κοντινα.. δεν ξερω αν εχει το συγκεκριμενο, αλλα θα παρεις μια ιδεα της κατασκευαστικης τους ποιοτητας..

Link to comment
Share on other sites

Εχει αρκετα LG σε display στο Πλαισιο Μεταμορφωσης, ισως και σε αλλα υποκαταστηματα πιο κοντινα.. δεν ξερω αν εχει το συγκεκριμενο, αλλα θα παρεις μια ιδεα της κατασκευαστικης τους ποιοτητας..

Θα το τσεκαρω..ισως παω σ'αυτο στην στουρναρη αν κ ειναι καπως στιμωγμενοι εκει...παντως στο site τους δεν εχει καν LG... μονο το 10αρι...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.