Jump to content



AMD OC Database


PGM

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από aris

Το Central Brain ID δειχνει οτι Voltage γουσταρει.Παντως πρεπει να παει και παραπανω αλλα δεν το σηκωνει το PSU 350W No-Name.Εχω 320Watt non-o/ced και στα 2.7 ειμαι πανω απο 350 και το σηκωνει οριακα.

και μετα μου ελεγαν εμενα οτι με 320 βατ και ολα μαμα εσκασε η μητρικη λογω τροφοδοσιας ,εδω γελαω

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από BeetleJuice

και μετα μου ελεγαν εμενα οτι με 320 βατ και ολα μαμα εσκασε η μητρικη λογω τροφοδοσιας ,εδω γελαω

1.Δεν έχει την ίδια μητρική....

2.Και άμα κάποια στιγμή που γονάτιζε το δικό σου noname...είπε να πάει την 12άρα στο θεό?

3.ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΤΕ ΘΑ ΓΙΝΕΙ....

Link to comment
Share on other sites

Γενικά αν τρέχει spi . και τα 3d-benchs games [αντε και s&m] και γενικά αυτά που κάνω ημερησίως είμαι ενας happy camper [stolen from Oppainter :hehe:]

Κωλοφαρδία είναι αυτό/. ;) [Φωτό]

και ο συγκεκριμένος πάει 3200 με αέρα !!!!!!!! [wr με αέρα]

mister4mm.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εχθές μου ήρθε απο το Overclockers.co.uk ένας 3700 CABGE 0515SPMW, δεύτερη μέρα που τον δουλεύω και είναι στα 2850 σταθερότατος με νερό. Έχει δουλεία πολύ ακόμα όμως :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Μια ερωτηση ρε παιδια απο εμενα εχω το συστημα της υπογραφης μου Μολις εχτες εβαλα επανω εναν 3500+ Venice ανεβενει καλα! αλλα δεν μπορω να καταλαβω γιατι οταν επιλεγω απο το Bios 1Τ καταρεοθν ολα μια φωρτωνει μια οχι αλλα καθολου σταθερο στα 2Τ κανενα πρωβλημα ενω οι μνημεσ ειναι καλες ο cpu δεν φταιει παντος εβαλα και αλον πανω τα ιδθα μου κανει εχω το ASUS A8N-SLI Deluxe.......Καμια ιδεα????:(

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Chosen [Χθες, στις 21:21]

Έχεις την δυνατότητα να ελέγξεις τις μνήμες σου σε άλλη μητρική (σε άλλο pc);

σε μια Gigabyte που εχα πριν απο την Asus με αυτες τηε μνημεσ δεν ειχα κανενα προβλημα

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.